SanSwiss, evropský výrobce sprchových koutů, sprchových vaniček a dalších koupelnových výrobků, investuje do řešení pro chytré domy pro udržitelné koncepty sprch a koupelen od společnosti INMAN. První inovativní sprchový koncept od francouzské start-upové společnosti INMAN je již používán v několika projektech a neposkytuje pouze chytrý a tedy mimořádně pohodlný zážitek ze sprchování, ale snižuje také spotřebu vody až o 70 procent a spotřebu energie až o 50 procent1.

Účastí ve společnosti IMMAN se SanSwiss vydává na cestu chytrých a udržitelných konceptů sprch a koupelen nové generace, které řídí efektivní využívání vody a energie a zásadně snižují spotřebu.

Olivier Gunther a Sebastian Hainz, dva z generálních ředitelů společnosti SanSwiss s radostí vítají dohodnuté partnerství se společností INMAN, start-upovou společností ze Štrasburku, a zdůrazňují skvělý potenciál inovativních a chytrých řešení koupelen a sprch značky INMAN. Sebastian Hainz, výkonný ředitel prodeje a marketingu společnosti SanSwiss:

„Chytré výrobky s nízkou spotřebou jsou velmi důležité, zejména v koupelně. Koupelna představuje asi jednu třetinu až jednu polovinu spotřebu vody na jednu domácnost každý den2. Koncový zákazník si přeje přistupovat aktivně k odpovědnému využívání omezených zdrojů ve svém domě, aniž by musel samozřejmě obětovat své pohodlí.
 Zdroj: SanSwiss

S konceptem udržitelné a inteligentní sprchy INMAN nabízíme našich zákazníkům dokonalé řešení: až o 70 procent nižší spotřeba vody a o 50 procent nižší spotřeba vody u každé sprchy. Ideální teplou a množství vody je možné pohodlně nastavovat předem pomocí digitálního panelu nebo chytrého telefonu. Těšíme se na další chytrý vývoj v oblasti koupelen a jsme přesvědčeni, že se společností INMAN jsme na chytrá a úsporná koupelnová vybavení pro budoucnost dobře vybaveni.“

Výkonný a generální ředitel Gilles Chantelot společnosti INMAN potvrzuje: „Máme z partnerství se silný partnerem pro vybavení sprch a koupelen, společností SanSwiss, velkou radost."

Vývoj pokračuje i u dalších udržitelných koupelnových projektů SMART. Jedná se například o návrh chytrých van, které uživatelům umožní programovat teplotu koupele pomocí chytrého telefonu.

„Odhadujeme, že čtyřčlenná rodina může ušetřit za rok u samotné sprchy až 400 až 500 EUR. Je zde další potenciál k úsporám u kohoutků, vady a záchodu. Je to důkazem toho, že využití inovativních technologií může nabídnout větší pohodlí a zároveň pomůže chránit a zachovat naše přírodní zdroje,“ shrnuje generální ředitel společnosti INMAN, Gilles Chantelot.

 


1) Voda a energie potřebné pro domácí ohřev teplé vody a aktivní rekuperaci vody. Čísla vychází z technických studií a pozorování při zkouškách v praxi společnosti INMAN
2) EEA 2019: Water use at home (europa.eu) EEA 2009: HH07 Household water consumption.doc (europa.eu), BDEW 2022: Trinkwasserverwendung im Haushalt | BDEW

logo MessengerPoslat Messengerem