Pro rok 2011 společnost Ravak rozšířila nejen nabídku van a sprchových koutů, ale také nábytku, hydromasáží a příslušenství ke sprchovým koutům. Velmi významnou novinkou je zcela nová asymetrická vana Rosa 95.

Jde o třetí vanu z nejprodávanější řady Rosa, která se od předešlých liší především svými rozměry a také cenou. I tuto vanu je možné v rámci uceleného řešení pro koupelnu - konceptu Rosa - doplnit dalšími výrobky, např. vanovou zástěnou, umyvadlem či koupelnovým nábytkem.

SOUTĚŽ O PŘEDPLATNÉ ČASOPISU MŮJ DŮM

celý text

Vany Rosa patří dlouhodobě k nejprodávanějším výrobkům v našem sortimentu. Bohužel občas jsme od zákazníků slyšeli, že se jim vana i ucelené řešení v podobě celého konceptu Rosa líbí, ale že na něj nemají v koupelně místo. Chybělo jim doslova pár centimetrů," uvedl Pavel Heral, marketingový manažer společnosti Ravak. „Nyní proto přicházíme s novinkou, která by si mohla brzy získat velkou oblibu u zákazníků, protože uspokojí i majitele opravdu malých koupelen," dodal Heral.

I do běžných koupelen v panelácích

Název vany Rosa 95 vychází z jejích rozměrů, které byly přizpůsobeny zejména potřebám lidí žijících v bytech či domkách s menší koupelnou. Vana je tedy široká 95 cm a v porovnání se svými předchůdkyněmi je zase o něco chytřejší.

Vana Rosa 95 od společnosti Ravak„Rozměry nové vany Rosa 95 jsou na šířku o 10 cm menší, takže se nyní bez problémů vejde i do běžných koupelen v panelácích. Vana si přitom zachovala všechny vlastnosti řady Rosa, mezi něž patří především prostorný vnitřek, pohodlné sedátko a v rámci uceleného konceptu také mnoho praktických doplňků od zástěny, přes nábytek a umyvadla až po vodovodní baterie," uvedl Heral.

Originální design, nové rozměry a široká nabídka doplňkového sortimentu předurčují vanu stát se hvězdou mezi vanami vhodných do panelákových koupelen. Ale nejen tam. „V rámci všech konceptů Ravak je totiž vše designově sladěno, takže i s vanou Rosa 95 v konceptu Rosa bude každá koupelna nejen praktická, ale také krásná," řekl Heral.

text: www.ravak.cz, Tomáš Horáček, , foto: www.ravak.cz

logo MessengerPoslat Messengerem