Tento nízkoenergetický jednopodlažní dům o dispozici 5 + kk s krytým parkováním, saunou a bazénem si mladá rodina nechala navrhnout od společnosti Lucern individuálně, aby splnil všechny jejich představy o dokonalém bydlení.

Požadavkem budoucích majitelů bylo, aby jejich dům byl světlý, vzdušný a nejlépe s velkou prosklenou plochou v obývacím pokoji. A tak vznikl návrh tohoto přízemního domu s velkým proskleným štítem a obytným prostorem otevřeným do krovu, který dodává prostoru krásné světlo. Součástí tohoto prostoru je kromě obývacího pokoje také kuchyňský kout. Na něj navazuje dlouhá chodba, z níž se vstupuje do dalších místností – ložnice, pracovny a dvou dětských pokojů.

Samozřejmostí je prostorné zádveří, technická místnost, koupelna a WC. Za zmínku stojí i krásně dotažená zahrada s terasou, bazénem a saunou s ochlazovacím bazénkem.

Dům se skládá ze dvou hmot, z nichž jedna je obložena dřevem a obsahuje obytný prostor s kuchyní, druhá s ložnicemi, koupelnou a technickou místností má klasickou omítku

TECHNICKÉ ÚDAJE

Dispozice: 5 + kk + krytý parking + sauna

Zastavěná plocha: 175 m2

Užitná plocha: 146 m2

Dodávka: komplet RD na klíč

Návrh: LUCERN – individuální návrh

Technologie: rekuperace ZEHNDER, podlahový systém REHAU, TČ IVT

Půdorys

logo MessengerPoslat Messengerem