Společnost PRESBETON letos rozšířila stávající nabídku deskového plotového systému o nový reliéf. Jedná se o velice zdařilou imitaci dřeva, kdy všechny betonové části tohoto montovaného plotu mají jednotný reliéf v podobě dřeva a svým vzhledem krásně doplňují ostatní exteriérové prvky.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Plotové dílce dřevo. Společnost PRESBETON letos rozšířila stávající nabídku deskového plotového systému o nový reliéf. Jedná se o velice zdařilou imitaci dřeva, kdy všechny betonové části tohoto montovaného plotu mají jednotný reliéf v podobě dřeva a svým vzhledem krásně doplňují ostatní exteriérové prvky. (Zdroj: PRESBETON)Tento železobetonový montovaný plotový systém je složený s nosných sloupků průběžných, koncových, rohových, výplňových panelů a zákrytových desek. Dle zvolené výšky sloupků je možné vytvořit plotovou konstrukci o nadzemních výškách 120 cm, 160 cm, 200 cm a 240 cm.

Využití tohoto montovaného plotového systému je opravdu všestranné a lze jej použít jak v soukromém, tak veřejném sektoru. Mezi hlavní výhody tohoto železobetonového montovaného plotového patří snadná výstavba, úspora času a jednoduchá údržba.

Celý plotový systém je mrazuvzdorný a opatřený impregnací Protect System TOP proti znečištění a pronikaní vody. Více na Presbeton.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem