Matný lak, kartáčování a mikro zkosené hrany – to vše mají společné dřevěné krytiny z nové kolekce Kährs Canvas. Tři základní charakteristiky povrchové úpravy od tradičního švédského výrobce Kährs podporují přirozenou krásu dřevěných podlah, což konvenuje aktuálním designérským představám, a současně přispívají k relativně bezúdržbovému provedení, což pro změnu vyhovuje zase osobám odpovědným v domácnostech za úklid. Spokojeni budou i ti, kteří drží rodinný rozpočet. 

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Necelá dvoumetrová prkna z kolekce Kährs Canvas, tedy nejžádanější velikost 1lamelových podlah současnosti, dováží společnost Kratochvíl parket profi. V nabídce je pět dubových odstínů, které jsou průřezem celým barevným spektrem, od nejsvětlejšího, bíle působícího dubu přes šedě mořený  dekor až po tmavě hnědou.

Dřevěné krytiny kolekce Kährs Canvas, dekor Dub Carbon (Zdroj: KPP)Matné laky stoupají na žebříčku oblíbenosti pro své četné přednosti, designové i praktické. Ideálně totiž řeší dilema „olej či lak?“, tedy přirozený přírodní vzhled dřeva pro oči i na dotek, nebo lehce udržovatelná podlaha? Z obojího si matné laky vzaly to nejlepší: Neodrážejí tolik světla, takže si dřevo zachovává pro oko originální krásu, navíc technologii lakování má Kährs upravenu tak, aby laku (v pěti vrstvách) bylo dostatečné množství pro jeho pevnost a tedy ochranu povrchu, ale při doteku bylo dřevo co nejpřirozenější. Méně lesku v kontextu s kartáčovaným povrchem znamená i méně viditelných zrnek prachu či škrábanců, takže i ty nejzapřisáhlejší hospodyňky nemají nutkavou potřebu stále uklízet. A samozřejmě lak nevyžaduje každoroční obnovu jako olej.

Nová kolekce dřevěných podlah Kährs Canvas v třídění Lively je decentně rustikální se zřetelnou strukturou a suky, které jsou zvýrazněny právě technikou vykartáčování měkkých částí dřeva mezi tvrdými letokruhy. Třívrstvé dřevěné krytiny kolekce Kährs Canvas lze i dvakrát zbrousit a oslovit by měly i nižší doporučenou cenou od 1395 Kč/m2. Pět různých dubových dekorů pokrývá celé barevné spektrum i představy zákazníků. Jednolamelové provedení do dvou metrů (1860 x 127 x 13 mm) je rovněž nejvyhledávanějším rozměrem současnosti. 

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem