Obliba betonových tašek Terran stojí na pevných základech a platí to i v dobách, kdy stavební trh kolísá a netrpělivě vyhlíží lepší časy. Nejinak tomu bylo i loni, investoři na nich opět oceňovali vysokou kvalitu, široký sortiment, bohatý výběr barev a tvarů a unikátní až 50letou záruku. Realizační firmy s nimi navíc rádi pracují, protože je nabízí široká síť prodejců a typická je pro ně vysoká kvalita služeb.

Vysokou oblibu si u zákazníků i loni udržely tradičně velmi oblíbené tašky Terran Danubia a Terran Synus. Významnou část prodejů střešních tašek Terran tvořily rekonstrukce starších střech.  Novinkou v sortimentu je od ledna letošního roku střešní taška Zenit MAX.  U nového produktu Zenit MAX se ve srovnání s původní taškou nachází odvodňovací drážka na levé straně výrobku a vede po celé délce tašky. Tím je u této novinky minimální překrytí tašky 80 mm (u původní to bylo 110 mm). Díky této dílčí úpravě se tak o něco sníží počet tašek na metr čtvereční.

Vysokou kvalitu zajišťuje výrobní technologie a použité materiály

Při výrobě tašek Terran se používají pouze přírodní suroviny – kvalitní říční písek, vápenec pálený na cement, pigmenty oxidu železitého a voda. Výroba tašky probíhá podle přísných receptur a výhradně ze surovin, které se neustále kontrolují, aby byla zaručena nejvyšší kvalita výrobků. Díky tomu je pro tyto tašky typická barevná stálost, stálost formy, vodotěsnost i ochrana proti vlivu okolního prostředí. Mechanická odolnost tašek je také velmi vysoká, tašky jsou vhodné i do horských či podhorských oblastí.

Zdroj: Terran

Široký sortiment je velkou výhodou, atraktivní jsou i barvy tašek Terran

Novou či rekonstruovanou střechu můžete díky taškám Terran vytvořit bez jakéhokoliv omezení barvy, druhu i tvaru tašky – na výběr máte pět hlavních typů této betonové střešní krytiny: Synus, Danubia, Coppo, Rundo, Zenit. Mezi nimi si každý určitě najde to své. Estetické účinky barev zesiluje i povrchová úprava nejvyšší kvality EVO, díky které mají tašky výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Barvy a tóny střešní krytiny jsou hlubší a živější, dlouhotrvající ochrana zachová tóny barev a jejich intenzitu. Kvůli samočistícímu povrchu střecha zůstává čistší a výrazně lépe odolá UV záření.

Samozřejmostí je výborná dostupnost, bonusem 50letá záruka

U tašek Terran oceníte i širokou síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie – ta současná patří mezi nejvyspělejší v Evropě. A bonus navíc – 50letá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost je mezi výrobci betonových střešních krytin opravdu jedinečná.

 

Další informace o betonové střešní krytině Terran najdete na www.terran.cz.

logo MessengerPoslat Messengerem