Opravoval jsem střechu na našem starším domě v Praze. Několikrát jsem si půjčoval plošinu od https://plosinyklepo.cz/ , která mi ušetřila opravdu hodně práce a celkově to bylo o dost bezpečnější
Na správně navržené a zhotovené střeše se nechá jen vydělat. Tím je myšleno, že dlouhodobé funkční užívání přináší radost z bydlení i úspor za energii.
Nejkvalitnější názory:
- 198 hlasů Opravoval jsem střechu na našem starším domě v Praze. Několikrát jsem...
- 178 hlasů Musíte se rozmyslet z čeho ta střecha bude, také jsem si dělal šikmou...
- 175 hlasů Ze kterého obchodu jste ten kotvící materiál za dobrou cenu bral?...
- 173 hlasů Ahoj, chystám se letos dělat nově střechu. Dokážete mi někdo poradit...
- 171 hlasů Podívejte se na e-shop obchodu https://www.topkraft.cz/ , kde najdete...
Diskuzní příspěvky
Ahoj, chystám se letos dělat nově střechu. Dokážete mi někdo poradit prosím, co je všechno potřeba na šikmou střechu? Z hlediska materiálu, abych mohl začít hledat?
Musíte se rozmyslet z čeho ta střecha bude, také jsem si dělal šikmou střechu sám a člověk na tom může opravdu ušetřit. Hodně jsem toho objednával i z internetového obchodu, kde jsem bral kotvící materiál za velmi pěknou cenu.
Ze kterého obchodu jste ten kotvící materiál za dobrou cenu bral? Určitě bych se také podíval a třeba bych mohl také vybrat.
Podívejte se na e-shop obchodu https://www.topkraft.cz/ , kde najdete široký sortiment za velmi fajn ceny. Mají tam kotvící materiál všeho druhu, ale i ostatní věci potřebné na stavbě.
Já jsem měl v minulém roce opravdu trable se střechou, protože se nám propadla a začalo nám neskutečně zatékat do domu. Rychle jsem hledal v Ostravě někoho, kdo by rozpadlou střechu z domu bez poškození domu odstranil, aby se mohla udělat nová střecha. Našel jsem nakonec firmu https://demoliceostrava.cz/ , která se specializuje na demolice a bourání.