Společnost STIEBEL ELTRON se může pochlubit prestižním oceněním „značka kvality“ v dTestu. V říjnovém nezávislém testu tepelných čerpadel spotřebitelské organizace dTest prošlo rukami nezávislých expertů prémiové tepelné čerpadlo systému vzduch-voda HPA-O 07.1 CS Premium, které získalo celkové hodnocení „velmi dobře“ (83 %). Testováno bylo celkem 13 monoblokových i splitových čerpadel.

Skutečná a ověřená kvalita

Prémiové tepelné čerpadlo systému vzduch-voda HPA-O 07.1 CS Premium, které získalo značku kvality dTestu má excelentní účinnost i při velmi nízkých venkovních teplotách a dosahuje vysoké výstupní teploty otopné vody 75 °C i při venkovní teplotě -10°C.

Stiebel Eltron

„Test tepelných čerpadel společností dTest hodnotil nejen efektivitu vytápění, hlučnost, komfort ovládání a variabilitu a náročnost instalace, ale zaměřil se i na globální ekologičnost, tedy dopad na životní prostředí. Akustický výkon testovaného čerpadla podle normy EN 12102 dosahuje velmi nízké hodnoty 48 dB(A) a to ho řadí mezi nejtišší tepelná čerpadla na trhu. Navíc, díky pracovnímu rozsahu do -25 °C je vhodné pro použití i v horských oblastech,“ komentuje ocenění David Šafránek, vedoucí technického oddělení ve společnosti STIEBEL ELTRON.

Tepelné čerpadlo HPA-O Premium, oceněné dTestem, lze volitelně integrovat do domácí sítě a jednoduše ovládat prostřednictvím chytrého telefonu. Je vhodné jak pro novostavby, tak pro zrekonstruované domy, jejichž majitelé chtějí mít záruky kvality a vysoké energetické účinnosti i při zachování stávajících radiátorů Disponuje také přímou podporou chlazení objektů i stávající otopnou soustavou, například radiátory.

 

 

 

 

logo MessengerPoslat Messengerem