Majitelé rodinných domů a chat můžou využít pro závlahu svojí zahrady doslova každou kapku dešťové vody, kterou se jim podaří zachytit.  Každý žlab, okapový svod, bodová vpusť a dokonce i rohožka můžou zachytit vodu. V profesionálním odvodňovacím systému může být dále ekologicky předčištěna, shromážděna v podzemních i nadzemních nádržích, postupně uvolňována do půdy, a to i bez aktivní pomoci člověka. Hospodaření s dešťovou může být téměř bezúdržbové. Více zjistíte v nových videích MEA Water Management, specializované společnosti na odvodnění.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Video: Hospodaříme s vodou v obytné zástavbě

Jakým způsobem lze jednoduše využít nádrží pro zachycení dešťové vody a zajistit následné vsakování do půdy? Uvidíte na videu:

Video: Odvodnění pro každý dům i zahradu

Jak zachytit dešťovou vodu v rohožce u dveří nebo zabránit vodě u vjezdu garáží? Jak prosvětlit suterén a přivést i do temných místností světlo a zajistit větrání? Podívejte se na video:

Více informací najdete ve specializovaném e-shopu pro odvodňovací prvky Zetr.cz. Širší technické možnosti profesionálních odvodňovacích systémů na Mea-odvodneni.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem