Mnoho času trávíme v interiéru a chceme, aby vyhovoval našim přáním a potřebám. Existují barvy, které ovlivňují naše pocity a nálady. Dokáží prostor prosvětlit nebo ztmavit a mohou ho učinit chladnějším nebo teplejším, živým nebo nezajímavým.

Čas od času se projeví praktická potřeba změnit barvu stěny. Někdy by děti rády usínaly s jinou barvou nad hlavou, jindy dojde k nehodě v kuchyni.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Jakou barevnou kombinací si zpříjemníte život?Málokdy malujeme častěji, než jednou ročně, ale i to je spíše výjimkou. Proto bychom měli pečlivě zvážit, jakou barevnou kombinací si zpříjemníme život. Velmi si usnadníme rozhodování například využitím virtuálního designového studia na www.jub.cz, kde si nepřeberné množství kombinací můžeme porovnat na předdefinovaných interiérech pouhým klikem myši.

Neméně důležitým faktorem je typ barvy. A jelikož se jedná o investici na dlouhé období, nevyplatí se nám „sáhnout" hned po té nejlevnější.

! Prohlédněte si on-line NEJVĚTŠÍ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ !

Jakou barevnou kombinací si zpříjemníte život?Omyvatelné barvy

Barvy plní různé požadavky a cíle uživatele, především s ohledem na výsledný dekorativní vzhled. Liší se podle vhodnosti použití pro různé podklady a zatížení stěnových povrchů a pro zvláštní podmínky jako jsou vlhkost, skvrny apod.

Pro více zatížené povrchy obvykle volíme omyvatelné barvy. Pro povrchy vystavené zvláštním podmínkám jsou určené speciální výrobky, které chrání proti plísním nebo zabraňují skvrnám.

text: Tomáš Horáček, Martin Kunt (Ad Point), foto:archiv

logo MessengerPoslat Messengerem