Jsou synonymem pro nadčasový minimalistický design, tak příznačný pro dnešní dobu. Široká variabilita prvků, ze kterých jsou tyto dveře vyráběny, umožňuje vytvořit pro každý exkluzivní interiér vlastní nezaměnitelný originál. 

Dveře MASTER, od české společnosti JAP FUTURE, charakterizuje individualismus, sebevědomí, preciznost a nezadají si s nejpřísnějšími evropskými designovými měřítky z Itálie a Německa… s těmito vlastnostmi jdou naproti všem, kteří jsou naladěni na stejné vlně a vítají možnost vyprofilovat pro sebe nebo své zákazníky atypické řešení dveřních otvorů.

Otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň a obklad stěny EFEKTA (foto: JAP FUTURE)

Jak je možné, že každé dveře MASTER jsou svým způsobem unikum? Odpověď je v důmyslném technickém řešení. Základním konstrukčním prvkem dveří je rám tvořený profilem z eloxovaného hliníku, který lze „obalit“ různými materiály: sklem, MDF deskou v surovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty, kamennou dýhou nebo magnetickou tabulí. Pokud by nastala situace, že ani tento výběr materiálu na dveře MASTER nestačí, je firma JAP FUTURE připravena plnit i specifická přání, budou-li jen trochu reálná.

Posuvné dveře MASTER do stavebního pouzdra AKTIVE STANDARD (foto: JAP FUTURE)

Další vzhledové varianty lze dosáhnout horizontálním nebo vertikálním členěním opláštění, kombinací jednotlivých materiálů a volbou barvy rámu dle vzorníků barev RAL K7, NCS, Creative Metallic.

Dveře MASTER mají i další přednosti, a těmi jsou provedení se zvukovou izolací 34 dB, výška až do neskutečných 3,7 metru a ohledně otevírání otočná i posuvná varianta. U obou provedení lze spojit příjemné s užitečným a dveře zkombinovat se skrytými zárubněmi AKTIVE, EFEKTA nebo DUAL, které umožní dveřím se stěnou přesně lícovat.

Otočné dveře MASTER, povrch GRAFOSKLO, skrytá zárubeň AKTIVE (foto: JAP FUTURE)

Dveře MASTER jsou vedle své originality i synonymem pro jednoduchost, nadčasovost a čistotu linií, které jsou dnes trendy a často je vídáme v individuálních návrzích interiérů od bytových architektů nebo designových studií.

Dveře MASTER si oblíbíte snadno. Jsou dokonalé, jedinečné a technologicky precizní v každém detailu a v porovnání se zahraniční konkurencí v příznivějších cenových relacích. Podívejte se na ně zblízka na japcz.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem