Interiéry rodinného domu v Průhonicích představují manifest architektury Michala Kunce a jeho týmu. Dvoupodlažní vila nabízí bydlení dotažené do posledního detailu. Je plné emocí, stejně jako oceňovaná architektura ateliéru AKA.

Interiéry dvopodlažní vily o celkové ploše přes 300 m2 ukazují, jak s tématem moderního bydlení pracuje architektonický ateliér Michala Kunce. Právě dokončený rodinný dům je vyústěním konceptu architektury plné emocí a ukazuje, jak studio pracuje s prostorem, náladou a materiály. „Naše domy mají duši a hovoří svým jazykem. Dáváme do návrhů spoustu emocí a pro naše klienty navrhujeme jedinečné a osobité interiéry,“ popisuje architekt Michal Kunc.

Po desítkách rodinných domů, které Ateliér Kunc architects navrhl především v Praze a středních Čechách, jsou interiéry průhonické vily jakýmsi manifestem AKA interiérového designu. Měkké přírodní materiály, promyšlená dispozice a propojení interiéru s exteriérem zahrady charakterizují práci studia, které v posledních ltech sbírá jedno ocenění za druhým. 

Architekt Michal Kunc prezentuje, jak architektura dělá lidi šťastnějšími. Jeho architektura je o hledání pohody a štěstí v životě. „Architektura zevnitř, architektura plná emocí a nálad… to je poznávací znamení našeho ateliéru. A také hlavní důvod, proč za námi naši klienti rodinných domů chodí. Moderní bydlení dnes navrhuje řada architektů, ale to naše se odlišuje právě tou emocí a náladou,“ popisuje dále Michal Kunc. 

Interiéry rodinného domu v Průhonicích, ATELIER KUNC architects

Rodinný dům u Prahy
Architektonický návrh interiéru: ATELIER KUNC architects / Michal Kunc, Petr Tesař, Jana Šandallová
Plochy: 1. NP: 213 m2; 2. NP: 129 m2. Celkem: 342 m2
Koncepce, studie: 2019
Dokončení realizace: 8/2020

Autorská zpráva
Foto: Peter Fabo

logo MessengerPoslat Messengerem