Víte kam zajít pro inspiraci a nové trendy ve stavebnictví a vybavení domácnosti? Na  IV. výstavu Krkonošský veletrh do Trutnova.

V pátek 27. září a v sobotu 28. září se již počtvrté přemění společenské centrum UFFO na velkolepé výstaviště. Více než 50 expozic zaplní prostory kulturního domu. Vystavovatelé s nabídkou všeho, co souvisí se stavbou, rekonstrukcí, topením a vybavením domácnosti, vytvoří jednu dlouhou “obchodní a nákupní zónu“. Každý návštěvník si jistě na výstavě najde to své.

Výstava je určena všem, kteří se chystají rekonstruovat své stávající bydlení nebo se rozmýšlí nad stavbou nového domu. Na veletrhu na jednom místě naleznou nabídku vhodných dodavatelů a mohou konzultovat svoje potřeby s majiteli nebo specialisty. Samozřejmě i ti, kdo jsou se svým bydlením spokojení, chtějí jistě vědět, co nového se nejenom v oboru bydlení a stavebnictví připravuje. Vždyť dobře bydlet, úsporně topit, užít si na zahradě s rodinou - to jsou základní potřeby každého člověka. Jejich naplnění má smysl v každé době.

Mezi vystavovateli budou převládat společnosti, zabývající se výrobky a službami pro dům, byt. Škála vystavovatelů je široká - od výrobců dveří, průmyslových a garážových vrat, podlah či střech po nabídku kuchyňských studií, nábytku, ale také nástrojů a nářadí pro kutily a profesionály. Většina vystavovatelů na tomto veletrhu nabízí výrazné veletržní slevy, které není možné jinde získat.

Krkonošský veletrh v Trutnově

Letos i nově s odborným zaměřením

Doprovodný program, který organizátoři připravili, bude probíhat po celou dobu konání veletrhu.

Přednáška Konec prokrastinace živě vám poradí, jak se vypořádat s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Přednášejícím je Ing. Petr Ludwig - autor stejnojmenného bestselleru. Dalším z aktuálních témat je přednáška na téma Internetový marketing, která je určena pro malé a střední podniky.

Při oficiálním zahájení zahrají Krkonošští Šumaři, na druhý den pak přivítáme Heligonkáře z Nové Paky. V pátek představí Středisko volného času Trutnov taneční skupiny s ukázkami irských, westernových a břišních tanců.

Sobotní den pak bude patřit expozici ZOO Dvora Králové, jejíž pestrý program s poznáváním různých artefaktů ze vzdělávacích sbírek zoologické zahrady a předváděním živých zvířátek potěší nejen nejmenší návštěvníky Krkonošského veletrhu.

A nakonec se možná dočkáme i Krakonoše...

Ve spolupráci s pivovarem Krakonoš je možné celou dobu konání veletrhu vyhrát soudek piva Krakonoš.

Vstupné na Krkonošský veletrh je 20 Kč, zlevněné vstupné je 10 Kč.

Krkonošský veletrh proběhne ve společenském centru UFFO, které je novým víceúčelovým zařízením v Trutnově a svou dimenzí přesahuje hranice regionu. Důkazem je i dosažení titulu Stavba roku 2011. Krkonošský veletrh je považován za vizitku regionu - je pořádán v úzké spolupráci s městem Trutnov, Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje.

Zahájení veletrhu je v pátek 27. září v 9.00, ukončení je v 18.00. Taktéž v sobotu 28. září začíná veletrh v 9.00 a končí v 18.00.

text: redakce: foto: archiv

logo MessengerPoslat Messengerem