Ležíte rádi? Jistě, kdo by neležel rád. V tomto ohledu se všichni shodnou, každý si přece rád poleží, pospí, zarelaxuje či polenoší. Otázka však stojí jinak, a to na čem ležet.

Zdá se, že tuto otázku uspokojivě vyřešilo Studio zdravého spaní® JMP, a to díky polštářům a přikrývkám every EMOTION. Ty se totiž vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů i zpracování, navíc při zhotovování těchto ložních výrobků jsou používány nejmodernější technologie. Na rozdíl od hromadné produkce jsou výrobky zhotovovány v rukodělném ateliérovém prostředí, kde je věnována pozornost každému detailu.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Polštář je příjemně měkký, nesléhá se a po natřepání je tvarově stálý.Jedinečné povrchové tkaniny se kromě příjemného pocitového efektu vyznačují rychlým odvodem vlhkosti, antibakteriálními vlastnostmi nebo zvýšenou odolností proti opotřebení. Náplně, které tvoří čtyřkanálkové duté vlákno, se vyznačují maximální nadýchaností a vysokou hřejivostí. Náplň do polštářů kombinuje duté vlákno a PUR tyčinky - polštář je tak příjemně měkký, nesléhá se a po natřepání je tvarově stálý. Obal polštáře opatřený zipem je snímatelný a lze jej prát samostatně bez náplně, čímž se zvyšuje životnost celého polštáře.

Nabídka ložních výrobků every EMOTION je rozdělena podle hřejivosti na program letní, středně hřejivý, vysoce hřejivý a program vyvařovací. Jsme přesvědčeni, že každý z těchto programů vás zaujme mimořádnými vlastnostmi, podle kterých si snadno zvolíte nejvhodnější přikrývku nebo polštář.

www.loznice.cz

logo MessengerPoslat Messengerem