Společnost DuPont™ Corian® vyhlásila pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky mezinárodní designérskou soutěž pod názvem „Shape The Future Of Black“. Soutěže se může zúčastnit odborná veřejnost a studenti v oboru architektury, nábytkářství, interiérového designu, průmyslového designu, designu spotřebního zboží, výtvarných umění, technických oborů a podobného zaměření.

Soutěž je otevřena zájemcům z celého světa, kteří spadají do následujících dvou kategorií:

- studenti architektury, designu, technických oborů, užitého umění nebo podobných oborů na jakékoli škole nebo univerzitě v Evropě, na Středním východě a v Africe, podmínkou je věk minimálně 18 let

Soutěž je otevřena i čerstvým absolventům, kteří studium v roce 2013 dokončili:

- profesionálové, tj. kterákoli samostatně výdělečná osoba, člen či zaměstnanec studia, průmyslové nebo obchodní firmy se sídlem v Evropě, na Středním východě či v Africe

Čerstvý absolvent se může přihlásit i do kategorie „profesionálové“, nemůže ale soutěžit v obou kategoriích zároveň.

Do soutěže účastníci přihlašují řešení pro interiérový design (jako je nábytek, stoly, sedací nábytek, toaletky, vertikální obložení, atd.) pro jeden z následujících prostorů:

- domov (kuchyň, koupelna, obývací pokoj, ložnice atd.)

- veřejné/komerční prostory (jako jsou hotely, nemocnice a zdravotnická zařízení, obchody, restaurace, bary, jachty, kanceláře, letištní a nádražní budovy, muzea, banky, nákupní centra, kina atd.)

V soutěžním návrhu designu bytových, veřejných či komerčních prostor by měl hrát podstatnou roli materiál DuPont™ Corian®. Obě kategorie – studenti i profesionální veřejnost – musí použít nejméně jeden z černých tónů materiálu DuPont™ Corian® vyrobených za pomoci nové technologie DeepColour™ Technology* (Deep Nocturne, Deep Night Sky, Deep Black Quartz, Deep Anthracite).

Registrovat do soutěže se lze již nyní a soutěžní práce budou přijímány až do 15. června 2014. Vítěze bude společnost DuPont kontaktovat začátkem července 2014.

Ceny budou vítězům předány v Londýně 17. září 2014. Vítězné návrhy v obou kategoriích (studenti a profesionálové) společnost DuPont vyrobí a vystaví na stánku DuPont™ Corian® během 100% Design show v Londýně, jež se koná ve dnech 17. až 20. září 2014. Vítězné projekty podpoří DuPont přes širokou škálu komunikačních nástrojů a kanálů.

Pro další informace a registraci navštivte www.deepcolour.corian.com

Soutěž designérské kreativity ve využití tmavých barev

V porotě zasednou po boku architektů, designérů, zástupců průmyslu a médií z různých zemí EMEA i experti z DuPont™ Corian®. Jako „porota veřejnosti“ budou moci do hlasování přispět i fanoušci na Facebooku.

Porota posoudí předložené projekty na základě následujících kritérií:

- schopnost vyjádřit fascinující vlastnosti a krásu černých barev

- kreativita a inovativnost projektu

- využitelnost v každodenním životě

- estetická hodnota

- udržitelnost vzhledem k životnímu prostředí

- potenciál zpracování na komerčně využitelný produkt

- správné využití/optimalizace vlastností a využití materiálu DuPont™ Corian®

- vhodné uplatnění dekoračních technik a povrchové úpravy

- marketingový/prodejní potenciál

Zůstaňte v kontaktu s DuPont™ Corian® a získejte více informací na:

www.corian.com / www.endlessevolution.corian.com / Facebook.com/CorianDesign / Twitter.com/CorianDesign / Youtube.com/CorianDesign / Pinterest.com/CorianDesign

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem