V neděli 15. května skončil úspěšný projekt pop-up boutique Unique Unique tematicky zaměřený na život moderní městské ženy. After party byla spojena s charitativní aukcí, jejíž výtěžek byl věnován Nadaci Nova a Nadaci Leontinka, pomáhající dětem a studentům se zrakovým postižením. Autorem projektu a organizátorem akce byla agentura Dorland.

Unique Unique se inspiroval podobnými, ve světě oblíbenými koncepty dočasných nákupních a prezentačních míst.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Všichni se na after party velmi dobře bavili.Předměty do charitativní aukce a tomboly věnovali partneři projektu. Své nové majitele tak našly např. šperk značky Konplott, přehrávač BeoSound od Bang & Olufsen, šaty Black Moon od Šárky Šiškové, čokoládová skulptura od výrobce čokolády Choco Coeur, faksimile historické knihy od společnosti Tempus Libri nebo výběr mimořádných vín. Mediálním partnerem projektu byl časopis Můj dům. Oběma akcemi provázela Michaela Ochotská.

Barevné obrazy nebyly jen na zdech, ale i na jídelních stolech.

zahradě hotelu Kempinski se mohli návštěvníci od 5. do 15. května setkat s prezentací mnoha výjimečných značek, které symbolizují top kvalitu ve všech oblastech životního stylu ženy ve městě, ať už se jedná o bydlení, design, spotřebiče, módu, finanční služby, automobily, gastronomii a jiné.

Bohatý doprovodný program

Na after party vystoupila zpěvačka Anna K.Pro tuto příležitost vznikla unikátní stavba představující improvizovaný byt, jejímž autorem byl architekt a scénograf Karel Kut. V imaginárním obývacím pokoji, ložnici, kuchyni či pracovně se prezentovalo velké množství značek. Módu zastupovala módní návrhářka Šárka Šišková, která pro tuto příležitost vytvořila speciální módní kolekci. Po celou dobu akce probíhal bohatý doprovodný program, na němž nechyběly přednášky, degustace, služby vizážistek nebo speciální nákupní příležitosti.

Projekt byl spojen s několika společenskými akcemi, na nichž se setkaly osobnosti ze světa byznysu, médií i umělecké sféry. Open party byla zahájena módní přehlídkou nové kolekce Šárky Šiškové, o hudební doprovod se postaral Miro Žbirka a zpěvačka Martha. Na závěrečné nedělní after party vystoupila také Anna K.

text: Mariana Tarčániová (Dorland), Tomáš Horáček (www.mujdum.cz), foto: www.dorland.cz

logo MessengerPoslat Messengerem