V souvislosti s neustále se zvyšujícími požadavky na tepelněizolační parametry nejen dřevěných a dřevohliníkových oken, ale i vchodových dveří představujeme nové typy dřevěných vchodových dveří.

Jde o model vchodových dveří DV92, kdy rám i křídlo dveří mají celkovou tloušťku 92 mm a střed dveřního křídla je vyplněn polyuretanovou pěnou. Dveře splňují požadavky pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Vchodové dveře jsou standardně osazeny bezpečnostním tříbodovým automatickým zámkem a speciálními závěsy s nosností až 150 kg.Vchodové dveře jsou standardně osazeny bezpečnostním tříbodovým automatickým zámkem a speciálními závěsy s nosností až 150 kg. Pro vyšší bezpečnost je lze do středu dveřního křídla dokonce doplnit bezpečnostní mříží, která není viditelná a nijak nenarušuje estetický vzhled dveří.

! Prohlédněte si on-line NEJVĚTŠÍ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ !

Dveře jsou vyráběny ve více variantách dřevin, vybírat lze ze smrku, borovice, modřínu, meranti či dubu. Povrch je upraven vysoce kvalitními barvami dánské firmy Gori, ve standardu je k dispozici 12 základních odstínů.

Na přání je také možné si libovolný odstín nechat domíchat. Dveře se standardně zasklívají izolačními trojskly. Na přání je možné si zvolit i trojskla s bezpečnostní fólií.

text: Stojan Černodrinski, foto: archiv firem

logo MessengerPoslat Messengerem