Najít v Praze zajímavou lokalitu k bydlení je v dnešní době opravdu poměrně složité. Nově vznikající vilová čtvrť VILY CHUCHLE v nerušeném výhledu na druhý břeh Vltavy a její malebné údolí s centrem města nadosah nabídne 80 až 100 moderních vil na pozemcích o rozloze 800 až 1 600 m2 s možností sloučení i několika pozemků v jeden celek. V blízkosti je dostatek zeleně (Chuchelský háj), milovníky dostihů potěší umístění přímo nad dostihovým závodištěm ve Velké Chuchli a vynikající dostupnost golfového hřiště na Zbraslavi.

Hlavním požadavkem developera REFLECTA Development a.s. projektu VILY CHUCHLE bylo navrhnout moderní bydlení, které nebude vypadat jako unifikovaná výstavba satelitního městečka.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Návrhy reflektují potřeby moderního bydlení.Samotné návrhy jak exteriérové architektury, tak dispozičního uspořádání jednotlivých vil prošly intenzivním vývojem a reflektují potřeby moderního bydlení. Jednotlivé místnosti jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatek prostoru a komfortu s množstvím úložných prostor včetně samostatných šaten, domácích prací a v neposlední řadě skladu pro sportovní vybavení, který navazuje na dostatečně dimenzovanou garáž.

Za architektonickým řešením stojí renomovaný ateliér A69 - architekti s.r.o., držitelé dvou prestižních ocenění Grand Prix Architektů. Samotná výstavba bude zahájena již v červnu tohoto roku.

! Prohlédněte si on-line NEJVĚTŠÍ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ !

Kvalitní interiérové vybavení

Za architektonickým řešením stojí renomovaný ateliér A69 – architekti s.r.o.Jasnou volbou při technické specifikaci vil byly tradiční, odzkoušené a moderní materiály. Již ve standardním vybavení nalezneme komfortní technologické celky, jako jsou klimatizace, rekuperační jednotka, předokenní elektrické žaluzie, alarm a také kvalitní interiérové vybavení. Každá vila nabídne možnost odpočinku na prostorné terase, která se díky velkoryse řešeným proskleným plochám v podstatě stává součástí obývacího pokoje.

Každá vila nabídne možnost odpočinku na prostorné terase.I přes snahu navrhnout funkční dispozice, které budou vyhovovat většině klientů, si developer uvědomuje, že klienti mohou přijít s vlastní představou. Proto je připraven zareagovat na klientské změny v souladu s technickým a architektonickým řešením vil. Myšleno je také na zajištění základního občanského vybavení, proto v rámci výstavby první etapy projektu vzniknou dvě budovy, které nabídnou restauraci s kavárnou, potraviny a další tři obchodní jednotky pro místní podnikatele. Součástí těchto budov bude také služba technické podpory, bezpečnostní agentura a zahradník.

Napojení na všechny hlavní tahy

VILY CHUCHLE se řadí mezi nadčasové projekty, a tomu velice napomáhá jedinečné umístění, kde výhodná centrální poloha umožňuje napojení na všechny hlavní tahy.

text a foto: Miroslav Němec, www.vilychuchle.cz, Tomáš Horáček

logo MessengerPoslat Messengerem