Nejlepší střešní krytinou byla dle hlasování pokrývačů, tesařů a klempířů v anketě Střecha roku zvolena značka BRAMAC.

DržoviceBěhem Stavebních veletrhů byly vyhlášeny výsledky ankety Střecha roku 2014. V anketě hlasovalo během zimních měsíců na dvě stovky pokrývačů, tesařů a klempířů, kteří vybírali nejlepší značky střešních materiálů a prodejců střešních krytin. V hlavních kategoriích vyhrály firmy Bramac jako nejlepší střešní krytina roku, Velux (střešní okno roku) a Rockwool (střešní tepelná izolace).

Anketa Střecha roku vybírala nejlepší střešní materiály a prodejce střešních krytin roku 2014. Nejlepší firmy byly vybrány na základě hlasování tesařů, klempířů a pokrývačů. „Tesaři, klempíři a pokrývači se pohybují po střechách každý den a ze svých zkušeností dovedou doporučit kvalitní materiály, které vydrží a budou zároveň cenově dostupné,“ uvedl Vítězslav Joura, zástupce pořadatele ankety. „Kategorie, ve kterých se hlasovalo, byly zvoleny tak, aby mohly sloužit jako vodítko pro investory, kteří právě staví nebo rekonstruují střechu“ uvádí dále V. Joura.

Vítězové jednotlivých kategorií

Betonová taška roku: BRAMAC

Pálená taška roku: TONDACH

Asfaltové šindele roku: IKO

Plechové krytiny roku: LINDAB

Asfaltové pásy roku: VEDAG

Hydroizolační fólie roku: FATRA

Střešní krytina celkově: BRAMAC

Střešní okno roku: VELUX

Tepelná izolace roku: ROCKWOOL

Podstřešní fólie roku: DÖRKEN

Okap roku: RHEINZINK

Komín roku: SCHIEDEL

Organizátorem soutěže je Střecha roku, o.s. Hlasování probíhalo od začátku letošního roku do 31. března odkazem do webového rozhraní na stránkách www.strecharoku.cz. Výsledky zpracovala nezávislá agentura Mediaresearch.

Ilustrační fotografie (www.strecharoku.cz)

V každé kategorii se vybíralo ze všech značek, které jsou v České republice dostupné. Např. v kategorii Střešní krytiny to je více než 50 různých značek střešních krytin, které se v ČR nabízí, v kategorii plechových krytin 7 značek, v kategorii tepelných izolací 15 značek.

Více informací a detailů na www.strecharoku.cz.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem