Výjimečné střešní okno Solara s opravdu velkými posuvnými plochami. Design, trojité zasklení, chytré stínění i řešení posuvných částí je výsledkem konzultací Solary s majitelem-architektem.

" ... dnes jsme okna poprvé otevřeli a je to super. Doteď jsme jen tušili, jaké to bude, ale je to fantastické!" píše majitel o svém novém systému posuvných oken Solara, zcela českém výrobku, který se často objevuje i na střechách Mnichova, Berlína či Vídně. „Jsme rádi, že jsme byli součástí tohoto výjimečného projektu.“

Ekologický a rozumný přístup k výrobě střešního prosklení je znát především u hlavního materiálu profilů – v regionu těžené borovicové dřevo. Velké plochy prosklení se dají odsunout do strany nad pevně prosklené části a z bytu vytvořit exkluzivní venkovní posezení nad střechami. Střecha jako kabriolet s posuvným střešním prosklením Solara PERSPEKTIV – chytré a promyšlené řešení.

Posuvné střešní prosklení Solara PRESPEKTIV propojuje podkroví s okolním světem nad střechami a otevírá prostor jedinečným způsobem. Velké plochy prosklení se dají odsunout do strany nad pevně prosklené části a z bytu vytvořit exkluzivní venkovní posezení nad střechami.

Po odsunutí prosklení se dá pohodlně vyjít na venkovní terasu, která podstatně rozšiřuje užitnou plochu podkrovního bytu. Nerezový systém posuvu po jachtařských ložiskách umožňuje snadné manuální ovládání i při takto velké ploše okenních křídel. Ekologický a rozumný přístup k výrobě střešního prosklení je znát především u hlavního materiálu profilů – v regionu těžené borovicové dřevo.

Po odsunutí prosklení se dá pohodlně vyjít na venkovní terasu, která podstatně rozšiřuje užitnou plochu podkrovního bytu.

Nerezový systém posuvu po jachtařských ložiskách umožňuje snadné manuální ovládání i při takto velké ploše okenních křídel. Ekologický a rozumný přístup k výrobě střešního prosklení je znát především u hlavního materiálu profilů – v regionu těžené borovicové dřevo.

Posuvné střešní prosklení Solara PRESPEKTIV propojuje podkroví s okolním světem nad střechami a otevírá prostor jedinečným způsobem. Výjimečné střešní okno Solara s opravdu velkými posuvnými plochami. Trojskla s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi řeší zimní chlad a (zatím nedokončené) vnější zastínění terasy textilními „motýly“ letní horka.

Velké plochy prosklení se dají odsunout do strany nad pevně prosklené části a z bytu vytvořit exkluzivní venkovní posezení.Posuvné střešní prosklení Solara PRESPEKTIV je opravdu velké a zároveň úsporné střešní okno. Trojskla s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi řeší zimní chlad a (zatím nedokončené) vnější zastínění terasy textilními „motýly“ letní horka.

Celá zakázka byla do detailu plánována s majitelem podkroví a architektem v jedné osobě, k oboustranné spokojenosti s výsledkem.

Střecha jako kabriolet s posuvným střešním prosklením Solara PERSPEKTIV – chytré a promyšlené řešení.

Kontakt

Solara s.r.o.

JEDINEČNÉ REFERENCE | KRÁSNÉ BYDLENÍ V PODKROVÍ | VIDEA SOLARA

(komerční prezentace) 

logo MessengerPoslat Messengerem