Na prestižním veletrhu BAU 2015 v Mnichově představil český výrobce Solara novou řadu posuvného střešního prosklení PERSPEKTIV.

Zalomené posuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV v Praze.Zalomené posuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV umožňují komfortní výstup na střešní terasu. Jsou to designová a jedinečná velkoplošná prosklení, která umí vytvořit vložený střešní balkon i v prosté šikmé střeše.

Zabudováním tohoto výrobku vznikne v podkroví jedinečný prosvětlený prostor. Od základního posuvného střešního prosklení Solara PERSPEKTIV se liší svým zalomením a svislou částí.

Dům jako kabriolet – včetně elektroovládání

Zalomené posuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV v Praze.Posuvné střešní dveře z řady Solara PERSPEKTIV jsou zakázkově vyráběné. Celé plochy prosklení se odsouvají nad krytinu či nad fixně zasklenou část – mění dům na kabriolet.

Systém posuvu vyvinutý pro náročné klimatické podmínky střech je vyroben z nerezi a jachtařských ložisek. Umožňuje lehký a plynulý posuv i pro rozměrné a počasím namáhané výrobky. Střešní prosklení z dřevěného masivu je osazeno kvalitním zabudovaným kováním Siegenia Aubi, složení skel a zastínění řeší výrobce individuálně.

Zalomené posuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV na veletrhu BAU 2015 v Mnichově.Na výběr jsou všechny populární materiály vnějšího oplechování od Rheinzinku, mědi, Prefy až po oboustranně lakovaný hliníkový plech. Elektroovládání včetně napojení na inteligentní řízení bytu a dešťového i větrného čidla je součástí nabídky a podtrhuje luxusní úroveň nového výrobku.

Pro návrh prosklení kontaktujte Stanislava Duška či Jakuba Formánka z týmu Solara s. r .o.

Pro více informací navštivte www.solara.cz či www.facebook.com.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem