Somfy Door Keeper promění obyčejný zámek v chytrého pomocníka, který zvýší vaše bezpečí a přinese více pohodlí i svobody.

Jak funguje?

Chytrý zámek Door Keeper snadno nainstalujete na vnitřní stranu dveří s cylindrickou vložkou, na  dveře s vícebodovým uzamykáním i na dveře bez vnější kliky, pouze s koulí. Díky propojení s bluetooth či s domácí wi-fi si pak každý, komu udělíte přístupový kód, snadno odemkne bez pomoci klíčů – mobilem, klíčenkou, náramkem, popřípadě PIN kódem. Zevnitř stačí ťuknout na kolečko zámku. Zámek můžete ovládat i vzdáleně prostřednictvím mobilní aplikace Somfy Keys. Chytrý zámek zkvalitní zabezpečení vašeho domu nebo bytu a nabídne mnohem více pohodlí.

A nebojte, stále budete moci použít i klasický klíč.

Somfy Door Keeper - zámek, strážce i vrátný (zdroj: Somfy)

Více bezpečí

  • Díky mobilní aplikaci Somfy Keys můžete dveře odkudkoli zkontrolovat a případně je uzamknout.
  • Aplikace upozorní nejen na to, že nejsou dveře uzamčeny, ale nově i na to, že nejsou zavřeny. Omylem se totiž může stát, že zamknete při špatně zavřených dveřích.
  • Máte přehled nad tím, kdo přišel domů, třeba zda se děti vrátily ze školy, protože dostáváte upozornění při každé aktivaci zámku, můžete sledovat i historii přístupů.
  • Propojením s alarmem Somfy Protect se bezpečnostní systém při odemykání odblokuje, při zamykání naopak aktivuje.
  • Technologie IntelliTAG™ detekuje vibrace způsobené pokusem o vniknutí okamžitě, jakmile se zloděj pokusí násilně vniknout dovnitř. Vy ihned můžete spustit alarm i na dálku.
  • Funkce Leave'n'Lock automaticky po vašem odchodu dveře uzamkne.
  • Funkce Leave'n'Go naopak ponechává dveře otevřené a uzavře až v případě, že na kolečko zámku dvakrát poťuknete. To oceníte třeba při pobytu na zahradě rodinného domu.
  • Své pohodlí můžete zvýšit dokoupením čtečky čipů či klávesnice, která umožní otevírání PIN kódem.

Somfy Door Keeper - zámek, strážce i vrátný (zdroj: Somfy)

Více pohodlí

  • Přístupový kód můžete udělit i dočasně, na dálku, například řemeslníkům či sousedům k zalévání květin během dovolené.
  • Zámek má vyjímatelnou baterii, kterou lze snadno dobíjet standardní nabíječkou s USB-C konektorem, jedno nabití vystačí asi 8 měsíců.

Somfy Door Keeper - zámek, strážce i vrátný (zdroj: Somfy)

Více chytrosti

Somfy Door Keeper je možné integrovat do systému automatizace domácnosti TaHoma®. Díky tomu lze využívat předem nastavené scénáře, například při odemknutí zámku se zároveň vypne alarm, rozsvítí v předsíni a vytáhnou žaluzie, při odchodu pak obráceně. Do scénářů je možné zapojit všechny prvky z širokého portfolia Somfy i mnoha jiných výrobců –  bezpečnostní kamery, čidla, vrata garáže, brány, ovládání světel či jednotlivých zásuvek.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem