Nenechte si udělat díru do soukromí! Unikátní reprezentativní průzkum mezi českými vězni odsouzenými za vloupání ukázal, že z běžných zabezpečovacích systémů jsou pro zloděje největší překážkou alarmy (70 %), bezpečnostní dveře typu NEXT (69 %) a bezpečnostní skla (63 %). Celých 52 % dotazovaných uvedlo, že do rodinného domu je lepší přijít v noci. Naopak u panelového domu je podle 74 % respondentů vhodnější den. Významným zjištěním je, že přes 40 % zlodějů preferuje pro vloupání situaci, kdy v objektu spí lidé.

Chraňte své nejbližší před nástrahami zvenčí

Chraňte své nejbližší před nástrahami zvenčí.Vhodně zvolené dveře ochrání každý dům či byt před vloupáním. Bezpečnostní dveře výrazným způsobem snižují riziko vloupání do domácnosti. Zatímco dříve si je lidé pořizovali hlavně kvůli mechanické ochraně majetku a soukromí, nyní začínají tyto důvody doplňovat nové trendy. Lidé chtějí neokoukané bezpečnostní dveře v technicky originálním provedení a vyhledávají řešení na míru. Na poli designu začala kralovat dýha, oblíbené jsou i materiály z umělých pryskyřic. V hi-tech technologiích jednoznačně roste poptávka po otvírání dveří dotykem prstu, populární jsou i kamerové dveřní kukátka.

Bezfalcové dveře a exkluzivní design

Chraňte své nejbližší před nástrahami zvenčí.

„Především mezi příznivci neotřelého designového řešení je čím dál populárnější nová generace bezfalcových bezpečnostních dveří. Jejich křídlo lícuje se zárubní, na pohled není vidět žádné výrazné vyčnívání. Dveře mají totiž skryté 3D panty, zavírač i falc. To vše umožňuje z vnitřní strany slícování povrchu dveří s povrchem zdi. Vzniká tak jednoduchý a stylově čistý design, který vyvolává dojem exkluzivity,“ popisuje Ivan Pavlíček z firmy NEXT, odborník na zabezpečení domácnosti a přední tuzemský výrobce bezpečnostní dveří.

Chraňte své nejbližší před nástrahami zvenčí.V módě je dýhovaný povrch a nerez

V designovém zpracování povrchu bezpečnostních dveří hraje hlavní roli dýha z domácích i exotických dřevin. Do značné míry je to kvůli tomu, že tento materiál dává každým dveřím punc originality. Dýha je totiž přírodní materiál s typickou kresbou, která je kus od kusu jiná, což je dávno způsobem výroby. Hodně módní je také nerez či lakovaný povrch, trendové jsou i materiály z umělých pryskyřic. Populární je rovněž variabilita designu, především u interiérových dveří, které je možné neomezeně přemalovávat nebo tapetovat

Otvírání dveří pomocí čtečky otisku prstůOtvírání dveří pomocí čtečky otisku prstů

Lidé si začínají k bezpečnostním dveřím stále častěji přikupovat moderní hi-tech doplňky. Mezi nejoblíbenější patří čtečka otisku prstů. „Pomocí tohoto systému si odemknete dveře bez použití klíče, stačí pouze přiložit prst. Čtečka ve standardním zápustném provedení se instaluje přímo na křídle dveří. Můžete si však nechat namontovat i skrytou verzi, kdy je čtečka uložena v madle. Systém má paměť až na 99 otisků prstů. Práva jednotlivých osob ke vstupu do obydlí lze libovolně přidávat, měnit nebo mazat dle potřeby. Další praktickou výhodou čtečky je, že již nikdy nebudete muset řešit problém se ztracenými klíči,“ říká Ivan Pavlíček z firmy NEXT.

Elektronické kukátko pro pohodlí i bezpečí dětíElektronické kukátko pro pohodlí i bezpečí dětí

Další technologickou vychytávkou je kamerové dveřní kukátko, které přenáší obraz osoby stojící za dveřmi na malý LCD monitor připevněný na zdi. V momentě, kdy máte dítě samotné doma, a zazvoní neočekávaná návštěva, můžete si nechat poslat obraz osoby za dveřmi také na váš mobil. „Potenciální zloděj může na vaše dítě vyvíjet psychický nátlak. S informacemi typu „nesu mamince dárek“ nebo „jsem opravář a potřebuji odjistit uzávěr vody ve vašem bytě,“ si nemusí váš potomek poradit. Obraz z dveřního kukátka na mobilu vám pomůže situaci lépe posoudit a adekvátně reagovat,“ uzavírá Ivan Pavlíček, odborník na ochranu domácího majetku.

NEXTKontakt
www.next.cz
| tel.: 602 335 878

(Komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem