Soutěžíte rádi? Pokud ano, tak vás jistě potěší, že jsme společně s českým výrobcem interiérových dveří MASONITE připravili další soutěž o hodnotnou cenu - sadu 3 ks bílých dveří CLARA MASONITE s 3vrstvým HQ lakem!

Pojďte si zasoutěžit o kvalitní dveře od MASONITE!

MASONITENa našem webu postupně zveřejníme tři soutěžní otázky. Na konci trojboje vylosujeme za všech soutěžících, kteří nám zašlou správné odpovědi, jednoho výherce sady 3 ks bílých dveří CLARA MASONITE s 3vrstvým HQ lakem (hladkých plných nebo prosklených s bílými zasklívacími rámečky). Výherce si sadu vyzvedne v některé z 21 vzorkových prodejen v ČR.

3. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Finální povrchová úprava bílých lakovaných dveří CLARA má tyto vlastnosti:

a) Lesklý lak se zvýšenou odolností proti poškrábání a odření
b) Polomatný lak se zvýšenou odolností proti poškrábání a odření
c) Matný lak se zvýšenou odolností proti poškrábání a odření

Nápovědu najdete na www.masonite.cz

Odpověď na soutěžní otázku zašlete na e-mail: soutez@mujdum.cz

Podmínky: Soutěž probíhá v termínu od 12. 4. 2021 do 15. 5. 2021. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Výhru je třeba uplatnit u výrobce MASONITE CZ spol. s r.o. nejpozději do 30. 12. 2021.


Nestihli jste odpovědět na předchozí soutěžní otázky? Nevadí, první soutěžní otázku najdete TADY, druhou ZDE. Do slosování budou zařazeni pouze soutěžící, kteří zašlou na uvedenou e-mailovou adresu správné odpovědi na všechy tři soutěžní otázky.

Redakce

logo MessengerPoslat Messengerem