Soutěžíte rádi? Pokud ano, tak vás jistě potěší, že jsme společně s největším českým výrobcem interiérových dveří, společností DOORNITE, připravili další soutěž o hodnotnou cenu - vchodové bezpečnostní dveře třídy RC2.

Na našem webu postupně zveřejníme tři soutěžní otázky. Na konci trojboje vylosujeme za všech soutěžících, kteří nám zašlou správné odpovědi na všechny otázky, jednoho výherce vchodových bezpečnostních dveří třídy RC2 (dveře se osazují jako vchodové dveře do bytu s vyšší odolností vůči vloupání) od společnosti DOORNITE. Výherce si výhru vyzvedne v některé z 22 vzorkových prodejen v ČR.

2. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Jak lze z identifikačního štítku na dveřích zkontrolovat, že jsou vstupní dveře bezpečnostní a současně protipožární?

a) je na něm uvedena bezpečnostní třída zkratkou RC
b) je na něm uvedena hodnota požární odolnosti EI2 v minutách a druh konstrukce DP
c) je na něm uvedena bezpečnostní třída zkratkou RC a hodnota požární odolnosti EI2 v minutách

Nápovědu najdete na www.doornite.cz

Odpověď na soutěžní otázku zašlete na e-mail: soutez@mujdum.cz

Podmínky: Soutěž probíhá od 15. 4. 2022 do 31. 5. 2022 dle redakce a nasazení. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Výhru je třeba uplatnit u výrobce DOORNITE s.r.o. nejpozději do 1. 12. 2022.


Redakce

logo MessengerPoslat Messengerem