Velká pevnost a stabilita konstrukce, dlouhá životnost stavby, schopnost teplené akumulace a dobré tepelněizolační a zvukoizolační vlastnosti. To jsou hlavní přednosti domů postavených z masivních konstrukcí, na které sází i největší dodavatel rodinných domů na klíč u nás - společnost CANABA. Její nabídku pro letošní rok vám představujeme v dalším díle našeho seriálu.

RODINNÝ DŮM ROMANCE

Rodinný dům ROMANCE je ukázkou umné kombinace klasické architektury a moderního nadčasového designu. Na první pohled vás upoutá vlídnou romantickou tváří a světlým a vzdušným prostorem. Vlídně vyvážený exteriér podtrhuje kombinace kompaktního půdorysného tvaru s lehkostí architektonických doplňků - dvojitého vikýře, originálního řešení balkonů a moderního a přitom praktického řešení sedlové střechy s velkým přesahem. Novou generaci Romance však ocení nejen milovníci slunce a volného prostoru, ale zaujme také svým účelným dispozičním řešením, díky kterému skýtá moderní a přitom cenově dostupné bydlení i opravdu velké rodině. Vše je účelně rozmístěno, využit je každý centimetr prostoru.

Počet místností: 5+1
Zastavěná plocha: 86,00 m2
Podlahová plocha: 133,00 m2
Doba výstavby: 3-4 měsíce

Rodinný dům ROMANCE

RODINNÝ DŮM VILLA TOSCA

Jednoduchá, účelná a přitom nesmírně atraktivní, to je VILLA TOSCA, která v sobě elegantně pojí prvky toskánské architektury a přirozeně je vkládá do české krajiny. Zvenčí působí VILLA TOSCA poměrně malým dojmem, ale uvnitř nabízí luxusní prostor, skoro 100 m2 obytné plochy. Svojí základní dispozicí 3 + 1 je vhodná jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro páry ve středním věku. Vyznačuje se zajímavým půdorysem do L, kterým vzniká přirozené atrium s krytou terasou a elegantními oblouky. Dispoziční řešení má řadu variant. Terasu lze přeměnit na letní jídelnu nebo zimní zahradu. Dům lze rozšířit o další místnosti nebo garáže.

Počet místností: 3+1
Zastavěná plocha: 110,00 m2
Podlahová plocha: 87,00 m2
Doba výstavby: 3-4 měsíce

Rodinný dům VILLA TOSCA

RODINNÝ DŮM HARMONIE

Rodinný dům HARMONIE je ideálním spojením elegantní architektury s vysokou užitnou hodnotou půdorysného řešení do tvaru L. Na nevelké zastavěné ploše poskytuje nadstandardní životní prostor i opravdu velké rodině s dostatečnou rezervou pro podnikání, hobby či hosty. Díky integrované garáži s dílnou vzniká v horním patře atypické rozmanitě využitelné studio. Harmonie je nabízena v řadě dispozičních variant, např. s možností rozšíření garáže, instalace balkonu apod.

Počet místností: 6+1+G
Zastavěná plocha: 109,00 m2
Podlahová plocha: 175,00 m2
Garáž: 15,00 m2
Doba výstavby: 4-5 měsíců

Rodinný dům HARMONIE

Nepřehlédněte: KATALOGOVÁ NABÍDKA DOMŮ 2021: Ekonomické stavby

RODINNÝ DŮM CLASSIC

Rodinný dům CLASSIC si pro jeho nadčasovou architekturu a praktické dispozice oblíbily desetitisíce klientů v Česku i v Německu. Nové klasické provedení čtvrté generace Classicu si zachovává tradiční nadčasovou tvář. Chytře vyřešený exteriér i interiér domu dobře ladí s atraktivní cenou, která zpřístupňuje bydlení ve vlastním domě i mladým rodinám. Při pohledu zvenčí oceníte kompaktní rozměry Classicu (zastavěná plocha činí 96 m2), díky kterým lze dům umístit i na menší parcelu. Uvnitř vás překvapí nejen důmyslně navržená dispozice 6 + 1, ale především neuvěřitelně velký vnitřní prostor - 150m2 užitné plochy.

Počet místností: 6+1
Zastavěná plocha: 96,00 m2
Podlahová plocha: 150,00 m2
Doba výstavby: 4-5 měsíců

Rodinný dům CLASSIC

RODINNÝ DŮM CLASSIC CITY

Čtvrtá generace domu CLASSIC, nejprodávanějšího domu v CR, nabízí i architektonicky velmi zdařilou moderní alternativu, která posouvá rozměr pojmu rodinné bydlení opět o stupínek výše. Plnohodnotná výška místností v druhém patře přináší více prostoru i možnost využít dům pro dvougenerační bydlení nebo podnikání. Technicky unikátní řešení střešní konstrukce zvyšuje již tak bohatou nabídku užitné plochy Classicu - 154 m2. Kompaktní rozměr je v souladu s velmi variabilními dispozicemi, které v základním provedení 6 + 1 poskytují ohromné množství prostoru i pro opravdu velkou rodinu.

Počet místností: 6+1
Zastavěná plocha: 96,00 m2
Podlahová plocha: 154,00 m2
Doba výstavby: 4-5 měsíců

Rodinný dům CLASSIC CITY

RODINNÝ DŮM UNO

Klasická varianta rodinného domu UNO nabízí za bezkonkurenční cenu bezmála 100 m2 užitné plochy v dispozici 4 + 1. Důmyslné řešení vnitřního prostoru je ideální pro pohodlný život 3-4členné rodiny s dostatečnou nabídkou úložných prostor vč. praktické půdy. Nadčasová, moderní, ale klasická architektura se sedlovou střechou o sklonu 40 stupňů je vhodná do měst i na venkov, vč. chráněných oblastí. Vnější vzhled lze měnit nejen co do barvy fasády a oken či střechy, ale dům je možné doplnit i balkonem, pergolou s terasou, objednat si můžete i stylové kryté parkovací stání nebo praktickou garáž.

Počet místností: 4+1
Zastavěná plocha: 59,00 m2
Podlahová plocha: 96,00 m2
Doba výstavby: 3-4 měsíce

Rodinný dům UNO

Také se podívejte: KATALOGOVÁ NABÍDKA DOMŮ 2021: e4 domy Wienerberger

RODINNÝ DŮM IDEAL

Rodinný dům IDEAL působí ve všech ohledech malebně a útulně. Se svými 125 m2 užitné plochy v dispozici 5 + 1 poskytuje IDEAL dostatečně velký prostor pro pohodlný život čtyř- až pětičlenné rodiny, ale oblíbily si jej i mladé dvojice. Čtvercový půdorys domu je velmi účelný a variabilní, vnější tvář domu lze doplnit dle vkusu majitele vikýřem, balkonem, zádveřím či garáží s dílnou. Příjemná architektura, jednoduché a přitom velmi útulné řešení vnitřních dispozic, praktické uspořádání a především bezkonkurenčně příznivý poměr ceny a užitné hodnoty - to je IDEAL.

Počet místností: 5+1
Zastavěná plocha: 80,00 m2
Podlahová plocha: 125,00 m2
Doba výstavby: 3-4 měsíce

Rodinný dům IDEAL

RODINNÝ DŮM IDEAL CITY

Moderní provedení IDEAL CITY je zásadní novinkou v nabídce CANABA. Inovativní provedení střešní konstrukce přináší výrazně více vnitřního prostoru. Využitelnost obytné plochy domu 127 m2 je umocněna plnohodnotnou výškou místností v patře. Praktické dispozice, nabídka úložných prostor a maximální variabilita vnitřního uspořádání činí z domu IDEAL CITY jeden z nejžádanějších domů současnosti. Ideální tip na moderní, úsporné a výhodné bydlení.

Počet místností: 5+1
Zastavěná plocha: 80,00 m2
Podlahová plocha: 127,00 m2
Doba výstavby: 3-4 měsíce

Rodinný dům IDEAL CITY

RODINNÝ DÚM BUNGALOV

Rodinný dům BUNGALOV navozuje na první pohled pocit exkluzivity. Má v sobě zvláštní kouzlo, skryté v jeho jednoduchosti a čistých liniích. Půdorysné řešení vytváří přirozené atrium, soukromý prostor s krytou terasou umocněný osobitostí klasických sloupů. Promyšlenost základní dispozice 5 + 1 je v jeho variabilitě. Dům je možné rozšiřovat o další obytný prostor, garáž nebo dílnu. Každý vnější i vnitřní prvek domu je dokonale promyšlen a až do posledního detailu perfektně řemeslně zpracován. Jde o vzdušný a prosvětlený dům, ve kterém je sloučena dokonale forma i funkce s neotřelým designem.

Počet místností: 5+1
Zastavěná plocha: 152,0 m2
Podlahová plocha: 128,0 m2
Doba výstavby: 4-5 měsíců

Rodinný dům BUNGALOV

Čtěte také: Architekt Michal Kunc: Krásné bydlení musí mít duši

RODINNÝ DŮM RIVIERA EXCLUSIVE

Prostor, pohodlí, žádné překážky a bariéry - to jsou slova, která vás napadnou jako první, když uvidíte RIVIERU. Naprvní pohled vypadá jinak než ostatní domy a jiná skutečně je. Každý vnější i vnitřní prvek domu je dokonale promyšlen a až do posledního detailu perfektně řemeslně zpracován. Účelný a přitom atraktivní půdorys vytváří přirozené atrium s částečně krytou terasou, která přímo svádí k odpočinku a relaxaci. Klasické antické sloupy terasy, přístupné z velkoryse prosvětleného prostoru obývacího pokoje a jídelny, propůjčují domu osobitý středozemní šarm. Dům zejména při pohledu ze zahrady vyzařuje poklidnou atmosféru domova. Spolu s lehkostí forem a barev vytvářejí z tohoto domu místo pro skutečně bezstarostný a přirozený život.

Počet místností: 5+1+G
Zastavěná plocha: 149,0 m2
Podlahová plocha: 245,0 m2
Doba výstavby: 5-6 měsíců

Rodinný dům RIVIERA EXCLUSIVE

CANABA, a. s.

Štětková 1001/5, 140 00 Praha 4 
Tel.: 234 096 234
e-mail: canaba@canaba.cz
www.canaba.cz

Redakce

logo MessengerPoslat Messengerem