Taky řešíte otázku, jaký dům si nechat postavit a kolik bude stát? A jak si vybrat tu vhodnou firmu, která mi postaví můj vysněný domek za co nejvýhodnější cenu, tak aby byl i kvalitní? Najít odpověď na tyto otázky je poměrně těžké, pokud nemáme nikoho, kdo by nám poradil nebo nějakou firmu doporučil. A nabídek na trhu je mnoho.

I my vám nabízíme jednu možnost - bydlení v krásném srubovém domku, který nabízí zdravý život a snižuje riziko vzniku alergií - srubový domek od společnosti DREVODOM RAJEC CZ.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Bydlení ve spojení s přírodou.

Drevodom Rajec CZ je samostatná společnost založená společností Drevodomy Rajec, jednou z největších evropských společností zabývajících se výstavbou srubových domů, rekreačních chat, hotelů a restaurací. V Čechách postavila už více než 200 domů spokojeným zákazníkům.

V roce 1995 jsme jako první ve střední Evropě získali know-how na výrobu kanadských srubů. Od té doby výrobu přizpůsobujeme našim podmínkám. Od roku 1998 prodáváme sruby i v České republice. Kromě slovenského a českého trhu se přímo ve výrobním závodu v Rajci, na Slovensku, vyrábí sruby i pro zákazníky z jiných zemí. Naše stavby jsme realizovali také v Španělsku, Itálii, Chorvatsku, Francii, Rakousku, Nizozemsku a v dalších evropských zemích.

100 srubů ročně

Naše společnost je schopna vyrábět až 100 srubů ročně. Všechny výrobky, které vstupují do výroby, mají certifikát kvality. Přísná kritéria výběru kulatiny nedovolují použít na stavbu srubu druhořadé dřevo.

Spolupracujeme s předními výrobci tepelné izolace a materiálů k povrchové úpravě, výrobci oken, dveří atd. Též spolupracujeme se zkušebními ústavy, odkud jsme získali i certifikáty pro naše výrobky. Máme vypracován posudek na požární odolnost našich domů. Podle normy je povinnost vystavovat materiál přímému ohni 45 min., což konstrukce našich srubů splňují. Po uplynutí této doby nebylo na konstrukci našich domků pozorováno žádné viditelné poškození a dřevo stále odolávalo.

Životnost staveb

Sruby stavíme ze smrkové kulatiny, těžené výhradně ze severního Slovenska od nadmořské výšky 600 m n. m., kde je dřevo kvalitnější. To, že roste pomaleji a v chladnějších oblastech, zabezpečuje vysokou hustotu dřeva. Životnost staveb postavených z této dřeviny je při dodržení péče a vhodném ošetřování 150-200 let.

Teď přicházíme na trh s novinkou - výrobou srubů z cedru sibiřského, který má životnost 400-500 let. Tato dřevina obsahuje kromě pryskyřice i přírodní éterický olej a je odolná vůči dřevokazným škůdcům.

Cedrové dřevo je příjemně aromatické

Dřevo má celkově pozitivní energii na zdraví člověka, což je vhodné využít ke stavbě domu právě ze dřeva. U cedru můžeme říct, že je tato energie velice silná, a proto je vhodné postavit si srub zrovna z této dřeviny hlavně pro alergiky. Na rozdíl od smrku obsahuje kromě pryskyřice i éterický olej, který dřevo chrání. Navíc cedrové dřevo je příjemně aromatické, a tak dodává domu příjemné a svěží aroma, což využijí hlavně lidé, kteří si chtějí oddechnout od městského ruchu a znečistěného ovzduší ve městech.

Co se týče cen, smrkový srub nabízíme cca o 20 % levnější, než jsou ceny naší konkurence, a ceny cedrových srubů se pohybují ve výši cen smrkového srubu u konkurence.

Sami se můžete rozhodnout, zda chcete dodat jenom skelet, hrubou stavbu, nebo stavbu na klíč. Minimální rozsah dodávky je dodání skeletu, kterou jsme schopni dodat do 3 měsíců od podpisu smlouvy, hrubou stavbu do 6 měsíců a stavba na klíč trvá cca 8-9 měsíců.

Spokojenost našich zákazníků

Na nosní konstrukci poskytujeme záruku 30 let a na celou srubovou stavbu (vnitřní příčky, nátěry, atd.) je záruka 3 roky.

Pokud si zvolíte katalogový dům, můžeme vám ho samozřejmě taky přizpůsobit a postavit podle vašich požadavků. Také můžete přijít i s vlastním projektem, nebo si svůj vysněný dům nechte naprojektovat naším projektantem. Cenu projektu vám neúčtujeme, ten máte zdarma.

Na výrobu svého srubu se můžete i podívat přímo ve výrobním závodu, v Rajci.

O kvalitě našich staveb svědčí udělení „certifikátu kvality" a samozřejmě i spokojenost našich zákazníků.

Pokud jste se rozhodli stavět srub, rádi vám splníme vaši představu o bydlení.

text a foto: www.drevodomrajec.cz

logo MessengerPoslat Messengerem