Nové Centrum vzorových domů, největší stálá výstava rodinných domů v ČR, se otevírá již 30.5. 2015. V 1. etapě výstavby centra bude představeno 6 nových vzorových domů a otevřena budova infocentra.

Nejvýznamnější událost v oblasti výstavby rodinných domů v ČR se blíží. V Nehvizdech u Prahy bude již v sobotu 30.05.2015 otevřeno nové CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ, první svého druhu v ČR. Tento unikátní projekt využívá know-how a zkušenosti z provozu podobných center v sousedním Německu a bude svým pojetím naprosto ojedinělým projektem na našem území.

Nové Centrum vzorových domů v Praze (©CANABA)Centrum bude v podstatě stálou celoroční výstavou rodinných domů, která bude určena nejen pro potencionální stavebníky, ale pro širokou veřejnost se zájmem o moderní, ale především dostupné bydlení. Návštěvníci si budou moci detailně prohlédnout domy různých technologií, zástupce moderní i klasické architektury, ovšem vždy s důrazem na progresivní energeticky úsporná konstrukční řešení. V novém centru bude možné shlédnout i rozmanité styly interiérového designu, alternativ vnitřního zařízení, řešení zahradních úprav a okolí domu apod.

Aktuálně se finalizuje 1. etapa výstavby centra, ve které si budou moci návštěvníci prohlédnout celkem 6 nových vzorových domů. Na své si přijdou jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 1,5 mil Kč, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu. Plánovaná 2. etapa výstavby centra pak nabídku rodinných domů ještě rozšíří.

Součástí nového areálu centra je i Infocentrum, ve kterém budou odborníci poskytovat užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu a jeho projektové přípravy až po financování stavby. V prostorách Infocentra se budou prezentovat i partneři, kteří se na výstavbě podílejí. Jedná se o renomované výrobce a dodavatele, mezi kterými nechybí mj. společnosti BRAMACSIKOVELUXSAPELIORESI a v neposlední řadě CANABA, která je prvním z dodavatelů, kteří v centru prezentuje své domy.

Brány Centra vzorových domů se pro veřejnost otevřou již v sobotu poslední květnový víkend. Vstup je z ulice Kaštanová nebo Lipová v Nehvizdech u Prahy, kam se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit č. 8. Provozní doba je od 10:00 do 18:00, přičemž vstup ani parkovné se neplatí. Ideální tip na rodinný výlet.

Kontakt

www.cvzd.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem