S užitečnou inovací v oblasti aplikace PUR pěn a lepidel přichází americko-německý výrobce Tremco illbruck, expert na oblast stavebního utěsňování a lepení.

Fakt, že na dózu lze alternativně nasadit i trubičku, dává profesionálům pocit jistoty a bezpečí.U všech dóz s polyuretanovými pěnami illbruck zavádí nový univerzální ventil, na který lze nasadit nejen běžnou pistoli, ale také aplikační trubičku. V zásadě jde o řešení 2v1 a záleží jen na uživateli, jaký způsob aplikace zvolí.

Z výhody univerzálních dóz profitují všichni, profesionálové i hobby uživatelé. Řemeslníci, pro něž je PUR pěna každodenní rutinou a k aplikaci používají výhradně pistoli, nacházejí v univerzálním ventilu jistotu: pokud z nějakého důvodu selže pistole, jednoduše nasadí trubičku, jež se vejde do každé kapsy či brašny, a pracují dál. Kutilům otevírá univerzální ventil bránu do světa profesionálních pěn a lepidel, na něž vzhledem k „pistolovému limitu“ dříve nedosáhli. A to ani u konkurenčních produktů.

Nový ventil se závitem pro pistoli a vnitřním bajonetem pro trubičku.Illbruck tímto končí s dělením PUR pěn na trubičkové a pistolové verze, čímž zjednodušuje svůj sortiment a zpřístupňuje jej i běžnému spotřebiteli.

Kontakt

www.illbruck.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem