Tak jako se v Čechách rozmohl boom s víkendovými chatkami v blízkosti lesa nebo u jezera, stejně oblíbenými se stávají i další dřevostavby a sruby. Díky velkorysým prostorům poskytují svým návštěvníkům dostatek klidu, soukromí a naprosté ticho. Takovou dřevostavbu najdete kousek od Mladé Boleslavi na okraji malebné vesničky Líny, podle níž je srub také pojmenován a který je jednoduše nádherný.

Ve srubu Líny může být každý líný

Po překročení vstupní brány si bude každý návštěvník připadat jako v jiném světě. Ve světě, kde se každý může jednoduše schovat a odpočívat v naprostém soukromí. Srub díky svým okázalým prostorům zároveň poskytuje dokonalou relaxaci těla i mysli za zvuku praskajícího ohně v krbu a vůně všudypřítomného dřeva.

Srub Líny (zdroj: Trevor.cz)

Srub Líny je úchvatná stavba, která vyrazí dech nejen dokonalým provedení, ale i vzdušností a velkorysou prostorností. Návštěvníka jistě ohromí otevřená společenská místnost s impozantním krbem, kde najde vybavení a dostatek prostoru pro večerní filmový maraton i taneční večírek. Nechybí ani kulečníkový stůl přímo uprostřed místnosti. Součástí je i obývací pokoj s pohodlným sezením přirozeně navazující na plně vybavenou kuchyň s masivním dřevěným stolem, kde se s láskou připravují domácí snídaně, obědy i večeře.

Také se podívejte: Malebná chaloupka pod Krakonošovem

Ve srubu a přilehlém domku si odpočine až šest osob najednou, kdy mají k dispozici vše potřebné, co ke svému pobytu potřebují. Kromě wellness vybízí k relaxování a odpočinku rovněž rozsáhlá zahrada s velkým množstvím různorodých vzrostlých zemin, které zaručují dostatek soukromí od okolního světa. Děti jistě ocení zase domek se skluzavkou a houpačkou.

Srub Líny (zdroj: Trevor.cz)

Jen vy a luxusní wellnes

Pro dokonalé uvolnění těla je k dispozici infra sauna, solárium nebo menší posilovna, kde si přijdou na své všichni milovníci pohybu. Najdou zde běžící pás, spinningové kolo a další posilovací stroje, které probudí tělo z únavy. Vnitřní vyhřívaný bazén už je jen třešničkou na dortu.

Srub Líny je jednoduše místo, kde lišky dávají dobrou noc a kde si každý dokonale odpočine, zastaví čas a najde soulad své mysli, duše i těla.

Srub Líny (zdroj: Trevor.cz)

Další krásná místa najdete na novém cestovatelském a booking projektu Trevor.cz

logo MessengerPoslat Messengerem