Standardně jsou všechny dlažby PRESBETON opatřeny ochranou, která snižuje riziko výskytu vápenných výkvětů, prohlubuje barevný odstín a snižuje nasákavost dlažeb. Nově jsou plošné dlažby ALMA a LAURIA doplněné o povrchovou úpravu Perfect Clean TOP, která prohlubuje barevný odstín dlažeb a na povrchu vytváří hedvábný lesk. Tato povrchová úprava vzniká nanesením speciálního laku na jemně otryskaný povrch dlažeb a ten je následně vytvrzen infračerveným zářením.

LAURIA, hnědáTento v podstatě „dokonalý“ povrch odpuzuje vodu, olej, víno a jiné nečistoty a vyznačuje se velmi snadnou údržbou, kdy většinu nečistot lze pohodlně setřít, aniž by na povrchu zůstaly viditelné stopy po znečištění.

ALMA, hnědá vodaVýše uvedené plošné dlažby ALMA a LAURIA mají reliéfní povrch a vyrábějí se v pěti barevných odstínech – hnědá, bílá, černá, pískovcová a šedá. Každá z těchto dlažeb se vyrábí ve dvou čtvercových formátech a různých výškách (40, 50, 60 mm), tzn. dlažby lze použít pro různě stupně zatížení.

Dlažby s povrchem Perfect Clean TOP jsou velmi vhodné pro všechny typy exteriérových ploch a v případě náročnějších nároků na údržbu i pro interiérové plochy.

Více na www.presbeton.cz.

logo MessengerPoslat Messengerem