Soutěžíte rádi? Pokud ano, tak vás jistě potěší, že jsme společně s největším českým výrobcem interiérových dveří, společností DOORNITE (dříve MASONITE), připravili další soutěž o hodnotnou cenu - kompletní posuvný systém interiérových dveří dle vlastního výběru!

Nové logoNa našem webu postupně zveřejníme tři soutěžní otázky. Na konci trojboje vylosujeme za všech soutěžících, kteří nám zašlou správné odpovědi na všechny otázky, jednoho výherce kompletního posuvného systému interiérových dveří dle vlastního výběru (obsahuje 1 nebo 2 dveřní křídla, posuvný systém, případně zárubeň) od společnosti DOORNITE. Výherce si výhru vyzvedne v některých z 21 vzorkových prodejen v ČR.

Posuvné systémy dveří slouží už nejen pro uzavření nebo oddělení menších či funkčních prostor bytu například šatny, spíže, chodby, komory či příručního skladu, ale i jako designový prvek domácnosti.

3. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Posuvné dveře na zeď s garnýží se instalují ve stejném dřevodekoru nebo odstínu laku obou prvků. Jaká musí být celková délka garnýže, aby vše správně fungovalo?

a) 2× šíře dveří + 17 cm
b) 2× šíře dveří + 18 cm
c) 2× šíře dveří + 19 cm

Nápovědu najdete na www.doornite.cz

Odpověď na soutěžní otázku zašlete na e-mail: soutez@mujdum.cz

Podmínky: Soutěž probíhá od 25. 10. 2021 do 15. 11. 2021. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Výhru je třeba uplatnit u výrobce DOORNITE s.r.o. nejpozději do 30. 06. 2022.


Nestihli jste odpovědět na předchozí soutěžní otázky? Nevadí, první soutěžní otázku najdete TADY, druhou ZDE. Do slosování budou zařazeni pouze soutěžící, kteří zašlou na uvedenou e-mailovou adresu správné odpovědi na všechy tři soutěžní otázky.

Redakce

logo MessengerPoslat Messengerem