Krbové vložky české firmy Romotop ze Suchdolu nad Odrou jsou moderním, ekologickým a ekonomickým zdrojem tepla. Uvnitř každé vložky je skryto něco ono navíc. Posuďte sami.

Jako každý rok přináší firma Romotop na trh řadu novinek, které jsou jak technologicky tak i konstrukčně na špici moderních technologií.

První novinkou ve stáji krbových vložek je teplovzdušná vložka KV DYNAMIC 2G 44.55.01, která má ještě svoji sestru KV DYNAMIC B2G 44.55.01, jež nabízí zákazníkovi stále oblíbenější provedení se zadním přikládáním. Aby neprostupovalo ve velké míře teplo ze spalovací komory, jsou dvířka opatřeny dvojsklem s designovým potiskem.

Dynamic 2G Dynamic B2G

Pro dosažení co nejvyšší životnosti je krbová vložka vyrobena ze speciálního ocelového plechu COR-TEN. Použití je variabilní. Je možné umístění do konvekčního tak i do akumulačního provozu. Parametr účinnosti 85%, spotřeba dřeva 2,2 kg a tím dosaženého výkonu 7 kW řadí KV DYNAMIC 2G a B2G 44.55.01 do popředí na českém trhu.

Akumulace MammothDalší novinkou je ucelená řada krbových vložek pod názvem KV 6.6.3 C, L , R.

V případě KV 6.6.3 C jak již označení naznačuje, se jedná o vložku s oboustranným bočním a předním prosklením. KV 6.6.3 L, R má jen přední a jednu z bočních stěn prosklenou. I tyto vložky je možné umístit do konvekčního nebo akumulačního provozu. Parametry vložek jsou velmi příznivé pro uživatele, kdy se jmenovité hodnoty zastavily na účinnosti 83%, výkonu 8-10kW a spotřebě dřeva za hodinu 3,4kg.

KV 663 KV 663 KV 663R

Samozřejmostí je u všech nových teplovzdušných vložek užití unikátního systému vedení spalin firmy Romotop pod názvem Double spin, který byl vyvinut za účelem dosažení maximální ekologie a čistoty spalování.

Poslední novinkou jsou teplovodní krbové vložka RIO W a RIANO W. Obě tyto vložky jsou opatřeny průmyslově chráněným systémem Triple Pass, vyvinutým firmou Romotop. Jedná se o trojitý průchod spalin. Tím dokáže systém teplovodnímu výměníku odebrat výrazně větší množství tepla vyvinutého při spalování dřeva, čimž se zvyší účinnost vložky až o 10%.

Krbové vložky pro podzim 2014 Rio W

Hlavní devízou modelu RIO W a RIANO W je velikost spalovací komory. Jelikož je komora situována na ležato, je možné přiložit až půl metrové poleno dřeva. Jistě neujdou pozornosti parametry vložek, kdy jmenovitý výkon teplovodního výměníku je 9kW, účinnost 83% a hodinová dávka paliva je 3,7 kg.

Firma Romotop velmi dbá na ekologii spalování, proto všechny naše krbové vložky splňují nejpřísnější evropské normové požadavky včetně českého zákonu o ochraně ovzduší.

RIANO N03

Firma Romotop spol. s.r.o. ze Suchdolu nad Odrou Vás zve na mezinárodní stavební veletrh ForArch.

Rádi bychom Vás co nejsrdečněji pozvali na 25. ročník veletrhu ForArch, který se uskuteční ve dnech 16. - 20.9.2014 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. A kde nás najdete? Po celou dobu výstavy se budeme nacházet v hale 7, stánek B6.

EVORA AKUM

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem