Slunce je základní podmínkou života na Zemi. Ze vzdálenosti 150 milionů kilometrů na ni bezplatně dopadá sluneční záření - nejbohatší zdroj ekologicky zcela čisté energie. Energii Slunce umíme využívat nejen pasivně, ale současné technologie ji umí zhodnotit i aktivně.

Úspora a úcta k prostředí

Využitím sluneční energie se redukují emise CO2, které se podílejí na globálním oteplování. Doposud byla sluneční energie v porovnání s fosilními palivy znevýhodněna vyššími investičními náklady na jednotku instalovaného výkonu. Situace se však mění, cena fosilních paliv stále stoupá a energie získaná z obnovitelných zdrojů energie se stává výhodnější.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Solární systém pro brány, vrata, závoryPotenciál solární energetiky je obrovský. Podle oficiálních dokumentů se do roku 2015 očekává růst v Evropě ze současných zhruba 15 milionů m2 kolektorové plochy na 100 milionů m2.

Solární systém Nice Solemyo

Firma Olymps Door přináší na trh solární systém Nice Solemyo, určený pro automatizaci bran, garážových vrat a silničných závor včetně těch, které jsou umístěné daleko od přívodu energie.

! Prohlédněte si on-line NEJVĚTŠÍ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ !

Instalovat ho můžete kdekoli

Solární systém pro brány, vrata, závorySystém lze použít kdekoli, bez výkopových prací a propojování. Je proto možné použít ho i v nejvzdálenejších lokalitách nebo v místech s obtížným přístupem.

Nízká spotřeba bez rizika výpadku elektřiny

Zvýšená kapacita baterií kombinovaná s minimální potřebou automatizace zajišťuje výkon i při vysokém zatížení.

Systém obsahuje fotogalvanický panel, který mění sluneční záření na elektřinu, a bateriový blok, v němž se skladuje energie vyrobená panelem. Bateriový blok zajišťuje souvislé a stálé dodávky energie během provozu.

text a foto: www.olymps-door.cz

logo MessengerPoslat Messengerem