Střešní okno přináší výhody přirozeného světla přicházejícího shora a v zimě i solární zisky. V létě naopak musíme chránit interiér před přehříváním pomocí venkovního stínění. Elegantním řešením je solárně poháněná lehká venkovní roleta VELUX, která v místnosti udrží příjemné klima a navíc ji zatemní. Nyní ji koupíte o čtvrtinu levněji – a díky dvoudenní dodací lhůtě si už brzo můžete doma užívat příjemný chládek.

V minulosti jsme se z pohledu tepelného komfortu starali pouze o vytápění v zimě a na letní počasí jsme se jedině těšili. Dnes už každý pátý Evropan čelí nepříjemnému přehřívání svého interiéru v době letních veder. Majitelé střešních oken by měli horku předcházet pořízením venkovních stínicích doplňků, díky nimž citelně sníží vnitřní teplotu a zároveň ušetří za provoz klimatizace.

VELUX lehká venkovní roleta VELUX na solární pohon XXL

Účinek venkovního stínění spočívá v efektivní prevenci. Když slunečním paprskům zabráníme zahřát okenní skla, nemohou přenášet teplo dál a ohřívat vzduch v místnosti. Právě tak funguje lehká venkovní roleta VELUX na solární pohon – účinně zablokuje sluneční záření a udrží letní horko venku. Je vyrobena z pevné a nepropustné tkaniny potažené PVC a vyztužené hliníkovými lamelami, takže je velmi odolná a nevyžaduje žádnou údržbu. Dokáže zatemnit interiér pro dokonalý noční spánek i zdřímnutí během dne. Zároveň zajistí soukromí a utlumí hluk z deště.

lehká venkovní roleta VELUX na solární pohon XXL (2)Lehká venkovní roleta na solární pohon je velmi elegantní, má antracitovou barvu a moderní subtilní design. Kdo ji má doma, oceňuje hlavně komfortní dálkové ovládání s tichým chodem a plynulým polohováním. Motor je poháněn energií ze slunce, proto není potřeba přivádět k oknu elektřinu a instalace rolety bude snadná a rychlá. Fotovoltaický článek je dokonale integrovaný v horním rámu a funguje na bázi denního světla, čili zcela spolehlivě za každého počasí. Samozřejmostí je možnost ovládání přes mobilní aplikaci VELUX App Control nebo zapojení do inteligentního systému VELUX ACTIVE with NETATMO, který se automaticky stará o zdravé vnitřní prostředí.

Vyřešte problém s letním horkem jednou provždy! Od 1. července 2022 koupíte lehkou venkovní roletu VELUX o čtvrtinu levněji a s dodací lhůtou pouhé 2 dny.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem