Hvězdicovité květy jsou stálým evergreenem mezi květinami zdobícími obytné prostory. Jejich půvab a výrazná barva vyniknou zvláště tehdy, když je obklopíme nebarevným prostředím. Pohleďte, jak jim to sluší v šedé.

Červené, oranžové a žluté tóny květů vám zlepší náladu, i když je svět kolem šedivý. Tvar květů připomíná malé slunce nebo také zářící hvězd.

celý text

Oranžové tóny květů vám zlepší náladu.Působivost v jednoduchosti

Gerbera má na stonku jediný květ. Jeho jednoduchý, prostý tvar působí čistě a neokázale, přesto je však vždy efektní.

Tyto květiny se pěstují v nepřeberném množství barev, a kdykoli se objeví v kytici nebo i samostatně, vždy aranžmá povznesou na vyšší úroveň.

Na trhu se nyní objevují gerbery, jejichž květy jsou zcela zvláštní, například gerbery typu Spider mají květy zašpičatělé a jazykovité, gerbera s názvem ‚Pasta' má zakroucené jazykovité květy, které skutečně připomínají klasické těstoviny.

! Prohlédněte si on-line NEJVĚTŠÍ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ !

Gerbera má na stonku jediný květ...

Pestrá šeď

Kontrasty pomalu, ale jistě vycházejí z módy i v designu. To se odráží mimo jiné ve volbě měkčích materiálů a v dominantní úloze šedé barvy. Ušlechtilost stříbřitě šedého hedvábí, pohodlí evokující šeď sametu, temný jas stolních doplňků ze starého stříbra, to vše úžasně doplní jednoduché květy gerbery v libovolné barevné variantě. Díky nim nebude šedá barva v interiéru nikdy nudit.

text: Jindřich Čech, foto: Holandská květinová kancelář

logo MessengerPoslat Messengerem