Liberecké výstaviště ožije ve dnech 22. – 25. května již 10. ročníkem prodejní a kontraktační výstavy Dům a zahrada.

Manažerky výstavy Štěpánky Portz z pořádající firmy jsme se zeptali:

Co všechno je na výstavě k vidění?

Těšit se můžete na novinky z oblasti zahrady, stavby a bydlení, včetně inspirace pro vytvoření nebo zkrášlení zahrady. Pokud jste již rozhodnuti, můžete se zastavit se svojí poptávkou či využít akční ceny vystavovatelů. Najdete zde opravdu vše, od kytičky na Váš balkon až po kompletní realizaci Vaší zahrady. Od pořízení domu až po výměnu podlah. Od dekorací, nábytku až po celkovou obměnu interiéru.

Je nějaká novinka na veletrhu?

Liberec přivítá výstavu Dům a zahradaKromě novinek, které přivezou vystavovatelé, jsme k jubilejnímu ročníku vymysleli dvě velmi zajímavé akce. V pavilonu „D“ bude na 150m2 postavena jarní expozice vyhotovena z přírodních materiálů jako jsou - dekorační kačírky, solitérní kameny, kůrové a štěpkové mulče, bude použit rostlinný materiál listnatý i jehličnatý, který se běžně používá k realizacím soukromých rodinných zahrad, jarní květiny a bylinky. Do expozice budou zakomponovány i takové zahradní prvky, jako jsou dřevěné dětské domečky a pískoviště. Bude zde poskytován i konzultační poradenský servis zahradním architektem, který poradí jak přistupovat k realizaci nové zahrady.

V sobotu 24. 5. bude v rámci výstavy probíhat „Den Energie“, po celý den budou probíhat přednášky na téna využití solární energie, moderní způsoby vytápění, jak se žije v pasivním domě, nová zelená úsporám,…

Kolik firem bude letos vystavovat?

Na 300 firem z celé české republiky zde na třech tisících čtverečních metrech a v pěti pavilonech představí novinky v sortimentu stavebního materiálu, chatových a bytových doplňků, vytápění či potřeb pro kutily.

Jaká je otevírací doba výstavy a jaká je výše vstupného?

Výstaviště je pro návštěvníky otevřeno ve čtvrtek, v pátek a v sobotu od 9hod do 18hod a v neděli od 9hod do 16hod. Vstupné je 50,- Kč, děti a důchodci mají vstupné zlevněné za 30,- Kč.

Těšíme se na Vás a určitě se přijďte podívat. 22. – 25.5. Dům a zahrada Liberec v Liberci na výstavišti.

logo MessengerPoslat Messengerem