Představujeme vám květináč, který umožňuje pěstitelům květin kombinovat barvy podle svých představ, vkusu a nálady. Květináč Mareta se skládá ze dvou hlavních částí.

Spodní část květináče tvoří zásobník na vodu a druhá, vrchní slouží pro zasazení rostlin. Každá z částí má jinou barvu. Lze je kombinovat podle vkusu nebo barvy květiny.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Ve spodní části květináče je umístěn ukazatel hladiny vody.Květináč je vhodné umístit na balkon nebo venkovní zahradu, díky speciálnímu řetízku ho lze zavěsit.

Ve spodní části květináče je umístěn ukazatel hladiny vody s inovačním řešením způsobu signalizace plného či prázdného rezervoáru. Při dostatečném množství vody v rezervoáru se objeví v otvoru pro zalévání červený ukazatel, který říká STOP - už nezalévat!

Všechny barvy lze kombinovat

Květináč je nabízen v širokém spektru barevného provedení: od slonové kosti, růžové, vínové, modré, zelené až po tmavý antracit. Všechny barvy lze mezi sebou kombinovat, anebo je možné vytvořit květináč spojením vrchní nádoby, která v sobě skrývá samozavlažovací vložku, a misky ve stejném barevném odstínu.

text: www.mujdum.cz, foto: archiv firem

logo MessengerPoslat Messengerem