Naše čtenářka Marie Zavadilová narazila na procházce po Hradci Králové na krásný nový dům, který ji zaujal svou jednoduchostí a elegancí. Vyfotila jej, zaslala k nám do redakce a my nyní nabízeme její objev i vám.

"Dům stojí na krásném místě s výhledem na jih do krajiny, a přestože se v tomto místě začíná stavět, nikdy nebude jeho výhled na okolní kopce a lesy zakrytý, vždy bude plný slunce," píše naše čtenářka." Líbí se jí skleněné zábradlí a hodně oken. "V takovém domě bude určitě radost bydlet a jeho majitelům přeji, aby to tak i bylo," dodává.

Odborná redaktorka časopisu MŮJ DŮM Jitka Pálková názor čtenářky sdílí. "Elegantní, střízlivá architektura hezky sedí na kopci, stavebníci si dobře poradili i nevýhodným příjezdem na pozemek zespoda. Z domu je jistě nádherný výhled do krajiny. Jen v létě, pokud dům nemá klimatizaci, se bydlení za velkými prosklenými plochami možná trochu podobá životu v akváriu."

Jak se dům líbí vám? Napište nám, nebo se podělte o své dojmy v diskusi pod článkem.

MŮJ DŮM AgentMáte rádi architekturu a všímáte si zajímavých domů, staveb a jiných souvisejících počinů tam, kde žijete a pracujete?

Podělte se o své objevy s námi a ostatními čtenáři...

...a staňte se MŮJ DŮM Agentem! :-)

logo MessengerPoslat Messengerem