Bezpečnostní dveře do bytu na první pohled vůbec nepoznáte. Jejich síla se totiž skrývá v detailech – v konstrukci, v materiálech i v samotném osazení, proto u nich můžete zkombinovat jak bezpečnost, tak moderní design. A to bez kompromisů. 

(Komerční prezentace)

Nejen krása dveří, ale i bezpečnost

Nemusíte žít zrovna v nebezpečné čtvrti, aby vám hrozilo vloupání. Věděli jste, že v 90 % případů se zloději vloupají do bytu přes dveře? Pouze zbytek hledá jiné cesty, třeba balkon nebo okno. I proto je důležité se na vstupní dveře zaměřit. Vlastnosti dveří, jako je hluková izolace, bezpečnost, požární odolnost či kouřotěsnost je možné kombinovat podle individuálních potřeb. Stejně tak je možné si zvolit povrch dveří s dřevěným vzhledem, nebo barvou.

Pojďte si zasoutěžit o dveře od českého výrobce MASONITE!

V průběhu trvání soutěže budou zveřejněny tři soutěžní otázky a na konci tohoto trojboje bude jeden šťastný majitel sady 3 ks interiérových dveří MASONITE. Můžete znásobit svou šanci tím, že 3x správně zodpovíte soutěžní otázku.

O co se soutěží? Výherce získá sadu 3 ks interiérových dveří v nových dekorech dle svého výběru (CPL Laminát – borovice finská, fleetwood lávověšedý, fleetwood šampaňský, buk přírodní), které si vyzvedne ve vzorkových prodejnách Masonite.

Soutěžte o sadu 3 ks dveří v nových dekorech (Zdroj: MASONITE) 

2. OTÁZKA:

Bezfalcové dveře využívají konstrukci a způsob osazení, kdy:

a) dveřní křídlo je při zavření ve stejné rovině jako zárubeň, ale panty jsou viditelné

b) mají po svém obvodě polodrážku

c) dveřní křídlo je při zavření ve stejné rovině jako obložková zárubeň a vystupuje do prostoru od stěny pouze 16 mm

Odpověď na soutěžní otázku zašlete na e-mail: soutez@mujdum.cz

 

Nápověda: https://www.masonite.cz/bezfalcove-dvere/ nebo  https://www.masonite.cz/katalog-ke-stazeni/

* * *

Podmínky: Soutěž probíhá od 18. 3. do 30. 4. 2019. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Výhru je třeba uplatnit u výrobce MASONITE nejpozději do 31. 12. 2019.

Laminované (CPL) dveře Masonite

Povrchovou úpravou laminovaných dveří je laminát šíře 0,2 mm s vysokou odolností proti deformacím a prasklinám. Laminované dveře Masonite s vysokou životností jsou často využívané ve veřejně prospěšných objektech, jako jsou hotely, školy, kanceláře apod.

CPL laminát se skládá ze tří vrstev nosné, dekorativní a krycí. Jednotlivé vrstvy jsou impregnovány průhlednou pryskyřicí a za tepla slisovány. 

Více na stránkách značky MASONITE.

Zdroj: Marketingové sdělení

 

logo MessengerPoslat Messengerem