Ručně škrábaný a příčně řezaný povrch je u dřevěných podlah obvyklý u 1lamelového provedení, tedy prken neboli prkenných vzorů. Švédský výrobce třívrstvých dřevěných podlah značky Kährs však přichází s unikátní novinkou, 3lamelovými podlahami s ručně škrábaným, katrovaným a přírodním olejem ošetřeným povrchem se zkosenými hranami.

(Komerční prezentace)

Dřevěná podlaha Kährs, kolekce Götaland, dekor Dub Vinga (Zdroj: www.kpp.cz)Kolekce Götaland zahrnuje 5 dubových dekorů mořených do různých odstínů. Každý podlahový dílec o rozměru 2419 x 196 x 15 mm je vybaven zámkovým spojem Woodloc 5S pro pokládku plovoucím způsobem.

„Pro prkna s parketovým vzorem je to zcela mimořádná úprava, zejména mluvíme-li o řezané struktuře, tzv. katrování, a zkosených hranách,“ podotýká Milan Mrkáček ze společnosti Kratochvíl parket profi, která je výhradním distributorem značky Kährs pro český trh. Náhodně rozptýlené řezy na povrchu v kombinaci se zkosenými hranami u každé desky vytvářejí efekt, který stírá hranici mezi 3lamelovým a prkenným vzorem. Třívrstvé 15mm dílce mají nášlapnou dubovou vrstvu o tloušťce 3,6 mm, protitah tvoří nosná deska z borovice, smrku či olše.

Díky patentovanému zámkovému spoji Woodloc 5S je kolekce předurčena k plovoucí pokládce, nicméně celoplošné přilepení k pevnému a čistému podkladu je rovněž možné. V pěti dekorech si můžete vybrat z přirozeného dubového odstínu, do hněda mořených tónů i běleného provedení.

Dřevěná podlaha Kährs, kolekce Götaland, dekor Dub Backa (Zdroj: www.kpp.cz)

Kolekce Kährs Götaland je novinkou v sortimentu společnosti Kratochvíl parket profi. Doporučovaná prodejní cena je 1.390,- Kč za 1 m2 bez DPH. Více informací najdete na webu www.kpp.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem