Nový exkluzivní showroom koupelen MARO v Praze-Karlíně v sobě spojuje netradiční designové koupelnové studio a nejlepší výrobce koupelnového vybavení. Inspiraci poskytuje 22 kompletních koupelen umístěných ve velkorysém prostoru o rozloze 700 metrů čtverečních. Odkryjte Novou tvář koupelen!

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Nová tvář koupelen (Zdroj: MARO)Společnost MARO, jeden z nejvýznamnějších specializovaných velkoobchodů pro obor topení – voda – plyn, která vybudovala již 7 koupelnových studií, se rozhodla vstoupit do hlavního města s ojedinělým konceptem. V atraktivní pražské čtvrti, rozkládající se mezi Vltavou, Vítkovem a Negrelliho viaduktem, se prolíná atmosféra původních staveb s moderní architekturou, a právě do této části Karlína společnost umístila nový unikátní showroom koupelen s názvem Nová tvář koupelen. 

Zadání ztvárnění Nové tváře koupelen se úspěšně chopila architektka Eva Eichlerová ze studia APROPOarch: „Práce na showroomu pro mě byla výzvou, zejména jak vyřešit poměrně velký prostor s požadavky na prezentaci, aby byla vyvážena jak estetická a funkční stránka, tak i marketingová. Aby si prostor zachoval svoji jednoduchost, vzdušnost, zároveň nabídl všechny produkty a vše zůstalo v rovnováze.“

Studio Nová tvář koupelen (Zdroj: MARO)

Ve studiu o rozloze 700 m2, rozděleném do dvou výškových úrovní, je prezentováno celkem 22 vzorových koupelen a tři funkční zóny. Denní světlo vstupující výlohami v přední i zadní části, zajišťuje neopakovatelnou atmosféru studia.

Design ve spojení s funkčností

Specifičnost showroomu je dána funkčními zónami a výrobky. „Nechtěli jsme vytvořit jen obyčejné koupelnové studio, kde se prezentují koupelny v mnoha kójích, ale chtěli jsme kromě designu jednotlivých výrobků poukázat i na jejich reálnou funkcionalitu ve spojení s moderními technologiemi.

Stěna s tekoucími sprchami. Funkční sprchové hlavice, u kterých můžete vyzkoušet všechny varianty sprchových proudů nabízených na současném trhu. Můžete pocítit intenzitu přívalových, masážních, speciálně provzdušněných proudů nebo rychlé střídaní teplé a studené vody. (Zdroj: MARO)

Pro tuto prezentaci byla navržena moderní konstrukce s plně fungujícími bateriemi, stěna s tekoucími sprchami anebo ucelená prezentace produktů sloužící pro relaxaci těla a duše ve wellness zóně. Zde si může každý návštěvník na vlastní kůži tyto produkty i vyzkoušet“, prozradil vedoucí koupelnového studia Tomáš Kubát.

Od řešení pro malé koupelny až po rozlehlé oázy odpočinku a relaxace

Vaše představy o budoucí koupelně či získání nových inspirací a námětů pro vaše zázemí naplní Nová tvář koupelen MARO v každém ohledu.

Recepce s řezanou dlažbou Stěna za recepcí obložená velkoformátovou dlažbou řezanou do nepravidelných tvarů vodním paprskem dle přesného spárořezu. (Zdroj: MARO)

Po vstupu do prodejny se vám naskytne pohled na několik řešení koupelen umístěných ve speciálních designových kostkách a recepci studia. Využití každého místa pro představení nových technologií a postupů představuje stěna za recepcí, kde jedinečný prvek studia tvoří velkoformátový tenkostěnný obklad s negativní spárou, který je řezaný do nepravidelných tvarů na vodním paprsku dle přesného spárořezu.

Adresa: Rohanské nábřeží 670/19, Praha-Karlín – přízemí administrativní budovy River Garden

Více na Marokarlin.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem