Design a kvalita cihelných klinker-dlažeb. Nepochybně téma do nikdy nekončící diskuse. Jejich výhody a zejména fyzikální vlastnosti drtivě vyznívají v jejich prospěch oproti exteriérovým dlažbám z jiných materiálů, obvykle doplněných chemickými látkami a barvivy pro získání potřebných vlastností. 

(Komerční prezentace)

Možná jedinou nevýhodou klinker-dlažeb se na první pohled zdá pouze cena, daná technologií výroby, při níž dlažby získávají svoje exkluzivní fyzikální vlastnosti. Pokládka těchto dlažeb je pak naprosto srovnatelná, a v některých ohledech možná i jednodušší a levnější než pokládka ostatních dlažeb. Životnost klinker-dlažeb je jednoznačně výrazně delší než u dlažeb z běžných materiálů.

Po vyjednávání se zahraničními výrobci se společnost BRICKLAND v r. 2018 stává specializovaným prodejcem s nejširší sortimentní řadou klinker-dlažeb na českém a slovenském trhu. Široká řada nabízených typů dlažeb umožňuje splnit našim zákazníkům téměř veškeré požadavky na barvy, struktury, fyzikální vlastnosti, zatížení a zejména architektonické vyjádření celkového díla. Nezáleží na tom, jestli je váš projekt pojatý supermoderně, klasicky nebo ve stylu anglického retra.

Mezi nabízenými dlažbami si lze opravdu vybrat pro každý projekt. I když vám nemůžeme celý náš nabízený sortiment klinker-dlažeb nabídnout v českém produktovém katalogu nebo na svých webových stránkách, rádi vám ho ukážeme v našich vzorkovnách v originálních katalozích našich dodavatelů, na jejich www stránkách a samozřejmě vám před nákupem dodáme vzorky vybraných klinker-dlažeb.

V naší nabídce najdete nyní téměř všechny kvalitní evropské výrobce: Muhr Německo, Engels Holandsko, Kerameya, Wienerberger Penter Německo, Ibstock Anglie, Freschfield Anglie, ABC Německo, Vandersanden-CRH Belgie, Ströher Německo, CRH Polsko, Rodruza Belgie, atd.

Více o sortimentu najdete na Brickland.cz.

Design a kvalita cihelných klinker-dlažeb. Nepochybně téma do nikdy nekončící diskuse. Jejich výhody a zejména fyzikální vlastnosti drtivě vyznívají v jejich prospěch oproti exteriérovým dlažbám z jiných materiálů, obvykle doplněných chemickými látkami a barvivy pro získání potřebných vlastností. (Zdroj: BRICKLALND)

Ve spojení s cenovou politikou společnosti BRICKLAND a s dohodnutými obchodními podmínkami našich dodavatelů a výrobců, můžeme našim zákazníkům, ať už obchodníkům, stavebním společnostem nebo přímým investorům nabídnout jednoznačně nejvýhodnější ceny kompletní dodávky materiálu v sortimentu klinker-dlažeb. Stačí si o ně požádat zaslanou poptávkou.

Společně se šířkou služeb a našimi vzorkovnami v Plzni, v Praze a v Kroměříži patří BRICKLAND k tomu nejlepšímu v oboru klinker-dlažeb na současném trhu. Nezáleží ani na velikosti projektu, dodáváme klinker-dlažby jak pro interiéry, tak na plochy zahradní architektury, dlažby kolem RD, bytových domů a komplexů, developerské projekty, administrativní a obchodní centra, kina, restaurace a mnoho dalších projektů. 

Naše vzorkovny na: Brickland.cz

Design a kvalita cihelných klinker-dlažeb. Nepochybně téma do nikdy nekončící diskuse. Jejich výhody a zejména fyzikální vlastnosti drtivě vyznívají v jejich prospěch oproti exteriérovým dlažbám z jiných materiálů, obvykle doplněných chemickými látkami a barvivy pro získání potřebných vlastností. (Zdroj: BRICKLALND)

Společnost BRICKLAND je nejen dodavatelem s nejširším sortimentem klinker-dlažeb, ale také lícových cihel, klinkerů, obkladových pásků a také nejširšího sortimentu příslušenství pro tyto materiály. Našim zákazníkům nabízíme také dodání vlastní maltové směsi, flexibilních lepidla a spárovací hmoty značky BRICK MIX. Dále nabízíme kotevní a nosné prvky fasády, nosné překlady z lícových cihel, hydroizolace a tepelné izolace, hydrofobizační prostředky na bázi NANO-technologie, čisticí prostředky atd.

Více o dlažbách na Brickland.cz/produkty/cihelne-dlazby

Samostatnou součástí dodávky lícových cihel, cihelných pásků a klinkerů jsou jejich montáže. Naše společnost je specialistou na montáže už po více než 25 let! Montáže provádíme s vlastní odpovědností vůči zákazníkům. Nepřehazujeme vás jiným pochybným firmám, které jsou možná levné, ale o jejich odbornosti a kvalitě provedené práce se přesvědčíte, až když je pozdě. Naše montáže jsou připravené a provedené odborně. Na všechny materiály včetně nosných překladů dostanete certifikát nebo statický výpočet. Nikdy nepolepujeme nenosné překlady páskem, toto životu nebezpečné riziko přenecháváme jiným „expertům“. Naši technici jsou vyškoleni také na systém zateplení s použitím cihelného pásku. Navrhneme a dodáme vám kompletní zateplovací systém s cihelným páskem – na minerální vatu nebo na polystyren.

Celý zateplovací systém navrhneme, spočteme zatížení, dovezeme, namontujeme. Na rozdíl od konkurenčních společností, které nemají dostatečné odborné povědomí o prodávaných materiálech, naši zaměstnanci mají špičkové odborné znalosti a mnohaleté zkušenosti. BRICKLAND provádí také kontrolní, konzultační a poradenskou činnost na stavbách konkurenčních firem. Řadě našich zákazníků jsme tak ušetřili nemalé peníze a současně je uchránili od nekvalitního provedení fasády nebo nesmyslných technických řešení. Na základě smlouvy o dílo získáte dlouholeté, a hlavně platné záruky a garance, včetně možnosti dohodnout se na následné kontrole a péči o fasádu nebo dlažby. To jsou služby a přístup k zákazníkovi, o kterých se někteří konkurenti zatím pouze učí.

Více o montážích na: Licovecihly.cz

Design a kvalita cihelných klinker-dlažeb. Nepochybně téma do nikdy nekončící diskuse. Jejich výhody a zejména fyzikální vlastnosti drtivě vyznívají v jejich prospěch oproti exteriérovým dlažbám z jiných materiálů, obvykle doplněných chemickými látkami a barvivy pro získání potřebných vlastností. (Zdroj: BRICKLALND)

V rámci soutěže volného tržního konkurenčního prostředí můžeme vám, našim zákazníkům, nabídnout, že pokud k nám donesete cenovou nabídku konkurenční společnosti, nabídneme vám lepší cenové podmínky na stejný materiál, případně navrhneme výhodnější alternaci. Navíc získáte další zvýhodnění a bonusy, včetně cenového zvýhodnění na případnou montáž vybraných výrobků.

Pokud chcete pro váš projekt kvalitní pálené cihelné materiály, kvalitní a široké služby, slušné a profesionální jednání, odborné znalosti, kvalitní montáž, výhodné ceny, širokou škálu nabízených výrobků, pokud chcete vybírat v kvalitních vzorkovnách, pokud potřebujete vizualizaci, pokud zkrátka chcete získat váš projekt opravdu „na klíč“, vyberte si materiály a služby BRICKLAND.  Váš projekt realizujeme odborně, kvalitně a s dlouholetými zárukami. 

Zdroj: Inzertní sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem