Draze vypadající, pro peněženku však dostupný, takový je tmavý matně hedvábný dekor ořechového dřeva v nové kolekci laminátových podlah 1FLOOR SELECT. Pro privátní značku společnosti Kratochvíl parket profi se stalo již tradicí, že kromě klasiky, kterou oslovuje většinu zákazníků a u laminátových krytin ji představuje dubový povrch, nabízí ještě něco speciálního – tím je tentokrát právě krytina se vzhledem krásného, ale drahého ořechového dřeva v laminátovém provedení. Ořechové dřevo je již několik století synonymem exkluzivity a luxusu, dodávalo na noblese interiérům šlechtických sídel i bankovních domů.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Spolu s ořechovým designem tvoří novou kolekci laminátových krytin 1FLOOR SELECT ještě sedm dekorů dubu v různých barevných odstínech, díky povrchové úpravě synchrostructure s opravdu reálným vzhledem dřevěné podlahy. „Absolutní většinu, zhruba 90 % prodejů, představují u laminátů dubové dekory, přírodní, bělené či šedivé. Češi jsou při zařizování domácnosti relativně konzervativní a dub je svou barvou i designem univerzální, snadno kombinovatelný s dalšími zařizovacími předměty,“ vysvětluje oblibu laminátových krytin se vzhledem dubového dřeva Milan Mrkáček, vedoucí regionální prodeje společnosti KPP.

Drahá na pohled, přitom levná krytina se vzhledem ořechového dřeva

Draze vypadající, pro peněženku však dostupný, takový je tmavý matně hedvábný dekor ořechového dřeva v nové kolekci laminátových podlah 1FLOOR SELECT. Pro privátní značku společnosti Kratochvíl parket profi se stalo již tradicí, že kromě klasiky, kterou oslovuje většinu zákazníků a u laminátových krytin ji představuje dubový povrch, nabízí ještě něco speciálního – tím je tentokrát právě krytina se vzhledem krásného, ale drahého ořechového dřeva v laminátovém provedení. Ořechové dřevo je již několik století synonymem exkluzivity a luxusu, dodávalo na noblese interiérům šlechtických sídel i bankovních domů. (Zdroj: KPP)Z konzervatismu jednolamelové kolekce 1FLOOR SELECT s prkny o rozměru 1288 x 195 x 8 mm však vybočuje zmíněné matně hedvábné ořechové provedení. Ořechové dřevo je již několik století synonymem exkluzivity a luxusu. Na nejednom šlechtickém sídle můžete vidět prvotřídní nábytek s nezaměnitelnou výraznou kresbou, homogenní strukturou a širšími letokruhy tohoto listnatého stromu. Ořechové dřevo se odpradávna používalo na vykládání (intarzie) nábytku, dodávalo na vážnosti a noblese interiérům bankovních domů či drahých obchodů, vyráběly se z něj palubní desky luxusních automobilů. I proto v nové kolekci laminátových podlahových krytin 1FLOOR SELECT hraje ořech první housle. „Ořechové dřevo vypadá exkluzivně, draze, ale zároveň si říká o větší pozornost, třeba dolaďování s dalším vybavením je náročnější. Tím, že je tmavší, potřebuje světlejší místnosti s přísunem denního světla, orientované na jih,“ radí Milan Mrkáček z KPP, kam s ořechovou podlahou. Doporučená cena laminátových krytin kolekce 1FLOOR SELECT je 463 Kč/m2 včetně DPH, cena dřevěných krytin z ořechu může přesáhnout i tři tisíce korun za metr čtvereční.

Podlaha 1FLOOR SELECT - dekor Dub Tirol Silver (Zdroj: KPP)

Laminátové krytiny 1FLOOR SELECT jsou odolné proti opotřebení

Laminátové krytiny 1FLOOR SELECT, které jsou ekologicky vyráběny v Německu, jsou tradičně vysoce odolné proti opotřebení (zátěžová třída 32 / AC4), proto jsou vhodné i pro komerční prostory se středně vysokou frekvencí provozu. Speciální vosk, kterým jsou impregnovány hrany lamel, chrání podlahu proti vlhkosti. I tak se samozřejmě lamináty nedoporučují do vlhkých prostor typu koupelen., jinak se hodí všude. Jednoduchou a rychlou pokládku zajišťuje zámek LocTec a laminátové krytiny 1FLOOR SELECT  lze položit i na podlahové vytápění.

Více na Kpp.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem