Nemáme, ptejte se… Skutečně jen výjimečně se dnes stává, že obchodník musí odpovědět na zákazníkův zájem těmito slovy. Teplotní rekordy loňského léta však daly mimo jiné vzpomenout i na doby, kdy některé zboží bývalo totálně vyprodané!   

(Komerční prezentace)

ElectroluxTropické dny léta roku 2015 daly vyniknout klimatizacím všeho druhu. A právě v tomto tržním segmentu před rokem po jistý čas nabídka nestačila poptávce. Už tento fakt se oboru klimatizace stará před nadcházejícím létem o nevšední zájem. Ale důvodů, proč špičkovým produktům tohoto druhu věnovat pozornost, je víc. Kdo chápe klimatizační jednotku jako přístroj, který umí pouze ochlazovat vzduch, ten zřejmě zatím neměl tu čest s klimatizacemi ECO COOL od Electroluxu.

Jejich použití bývá mnohem širší. Pokud je třeba, dokážou i přitápět, větrat, citlivě regulovat relativní vzdušnou vlhkost, případně vzduch podle přání ionizovat, či důkladně filtrovat. Ventilátor patří v těchto procesech minulosti, všechny klimatizace Electrolux ECO COOL jsou osazené vyspělým invertorem. Požadovanou teplotu zajišťují jemným přizpůsobením proudu vzduchu a v porovnání s překonanými klimatizacemi se stálými otáčkami ventilátoru, spotřebovávají jen polovinu energie. Ve své formální podobě se hlásí ke štíhlému stylovému designu Electrolux.

Plazmová filtrace zbavuje proudící vzduch prachu, alergenů a bakterií, čímž přítomným osobám usnadňuje dýchání. Bio-HEPA filtr zachycuje jemné částice nečistot, jeho funkcí je rovněž kontrola a omezení růstu mikroorganismů. A filtr s aktivním uhlím zase prvořadě odstraňuje případný zápach. Ionizace na studenou plazmu zabíjí viry, bakterie i jiné alergeny. Upravený vzduch navozuje zdravé prostředí. Klimatizace Electrolux ECO COOL jsou ideálním zařízením pro osoby trpící letními alergiemi.

Aplikací v chytrém telefonu může každý nastavit teplotu v domě i na dálku.Zájemci mají na výběr ze široké škály výkonů a speciálních funkcí. Navíc lze klimatizační jednotky Electrolux prostřednictvím zařízení Electrolux App ovládat na dálku z osobního počítače či chytrého telefonu. Sedm dní v týdnu, 24 hodin denně, je tak domácí ovzduší pod kontrolou.

Klimatizační jednotky mají obecně pověst spotřebičů energeticky náročných. A jiným obecně rozšířeným mýtem je tvrzení o jejich hlučnosti… Zdůrazněme však ono dvakrát použité slovo obecně! Na rozdíl od přístrojů mnohých jiných dodavatelů, se totiž zvýšené nároky na množství spotřebovávané energie i nežádoucí hlučnost, klimatizací Electrolux ECO COOL netýkají. Invertorová technologie totiž vedle poskytování vysokého komfortu šetří spotřebu elektrické energie a chová se nanejvýš tiše. Pracují vesměs v energetické třídě A++.

Další technický údaj – jednotky Electrolux ECO COOL i za velmi výkonného provozu “hlučí“ zvukovou hladinou jen kolem 22 decibelů. Tyto klimatizace tedy neslyšně pečují o kvalitní vzduch rovněž ve chvílích, kdy v místnosti třeba někdo spí.   

Klimatizační jednotky Electrolux ECO COOL se dodávají v kompletní výkonnostní řadě tak, aby vyhovovaly prostorům všech velikostí. Od malých bytů, až po největší rodinné domy. 

Více informací na www.aircomfort.cz

Kontakt:

SMART-VAC, s. r. o.
Na Hroudě 3317/22
100 00, Praha 10
tel.: 261 711 392
www.electrolux-vac.cz

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem