O své zkušenosti s výstavbou svého bungalovu Line 84 od společnosti Haas Fertigbau Chanovice vypráví paní Dana Procházková. Dříve bydlela v bytě v Modřicích u Brna. Jejím snem bylo přestěhovat se blíž k přírodě do vlastního domu. Krajinu Jedovnicka a Blanenska znala dobře, a proto také v této oblasti začala hledat vhodný pozemek pro nový rodinný dům. 

(Komerční prezentace)

Našla jej v malé obci Bukovina, která má nejen krásné okolí, ale i pestrý kulturní a společenský život. A příroda tady je opravdu lákavá – malebné okolí obce má charakter zvlněné krajiny a je plné smíšených a jehličnatých lesů, kousek od obce pramení Křtinský potok, necelých 6 kilometrů se nachází známý jedovnický rybník Olšovec.

Stavbu nového domu dlouho plánovala, a proto dobře věděla o výhodách montovaných dřevostaveb. Lákala ji zejména rychlost výstavby – ta se také při realizaci potvrdila. Výběr dodavatele dělala původně s kamarádkou, která nakonec od stavby svého domu ustoupila a dala přednost bydlení v bytě. Ale obě společně vyhodnotily firmu Haas Fertigbau jako spolehlivého dodavatele, který splní to, co se domluví.

V dispozičním řešení rodinného domu Bungalov Line 84 zaujme hlavně zajímavě řešený tvar chodby a velký, vzdušný obývací pokoj, který je propojen s kuchyňskými prostory. Bungalov Line 84 charakterizuje nejen útulnost interiéru, ale i jeho praktičnost.

Konkrétní dům si nevybrala, ale na začátku roku 2016 se obrátila na regionálního zástupce Haas Fertigbau pana Pauločáka a spolu s ním vybrala dům, který by velikostí a vnitřními dispozicemi odpovídal pozemku a představám paní Procházkové. Na jaře byla uzavřena smlouva o dílo a po vyřízení stavebního povolení mohla stavba začít. Haas Fertigbau nestavěl jen samotnou dřevostavbu, ale postaral se i o výstavbu základové desky. Po jejím dokončení mohla na podzim 2016 začít montáž nového bungalovu. Ten byl na klíč dokončen na konci listopadu a v prosinci 2016 se paní Procházková už mohla stěhovat.

„Průběh výstavby byl naprosto bez problémů, spokojená jsem byla jak s dodržováním termínů, tak i s platebními podmínkami a kvalitou práce. S panem Pauločákem i hlavním stavbyvedoucím panem Šopíkem jsme se na všem domluvili, tam nemohu říct ani půl slova. Výborná byla i práce dalších dodavatelů, kteří vybavení domu dodávali. Drobné nedostatky byly vždy odstraňovány na zavolání. Vřele mohu dům od Haas Fertigbau doporučit, už v prvním roce se tady stavili manželé, kteří se o podobný rodinný dům zajímali. Říkala jsem jim, že jsem si vybrala dodavatele svého prvního domu opravdu dobře,“ hodnotí celou akci paní majitelka.

V dispozičním řešení rodinného domu Bungalov Line 84 zaujme hlavně zajímavě řešený tvar chodby a velký, vzdušný obývací pokoj, který je propojen s kuchyňskými prostory. Bungalov Line 84 charakterizuje nejen útulnost interiéru, ale i jeho praktičnost. Dispoziční změny nebyly velké, ale dílčí úpravy paní Procházková samozřejmě dělala – byl rozšířen například sprchový kout, drobně se posouvaly příčky tak, aby vyhovovaly nábytku majitelky, měnila se barva oken apod.

V dispozičním řešení rodinného domu Bungalov Line 84 zaujme hlavně zajímavě řešený tvar chodby a velký, vzdušný obývací pokoj, který je propojen s kuchyňskými prostory. Bungalov Line 84 charakterizuje nejen útulnost interiéru, ale i jeho praktičnost.

„Jiný je – ve srovnání s bytem, ve kterém jsem dlouho bydlela – celkový charakter bydlení. Mám elektrické vytápění v kombinaci s krbovými kamny, obojí jsem v původním bytě neměla. Jiná je také akustika domu, to se s městským bytem nedá srovnávat. Po roce bydlení bych už některé věci udělala jinak, ale to je normální. Jinak si bydlení užívám, okolní krajina je opravdu krásná a letošní léto i podzim jsem v lesích u Bukoviny strávila zcela dle svých představ,“ dodává spokojená paní Dana Procházková.

Více na webu společnosti Haas Fertigbau.

Zdroj: Inzertní sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem