Vybíráte novou střechu nebo plánujete rekonstrukci a potřebujete poradit? Mezi oblíbené patří v posledních letech střešní krytiny TERRAN, které nabízí široký sortiment, bohatý výběr barev a tvarů, výborné služby a jako jediné mezi výrobci betonových střešních krytin až 50 letou záruku.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Několik generací poctivé práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a ve spojení s moderní technologií výroby, vytváří dokonalé střešní krytiny pro vaše domovy. Vaši budoucí střechu můžete díky Terranu vybudovat bez jakéhokoliv omezení barvy, druhu i tvaru tašky – na výběr máte pět hlavních typů betonové střešní krytiny Terran. Atraktivní je i pestrá barevná škála, od klasických barevných odstínů k moderním motivům.

Estetické účinky barev zesiluje i povrchová úprava nejvyšší kvality EVO, díky které mají tašky TERRAN s touto povrchovou úpravou (Synus, Danubia, Rundo a Zenit) výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Barvy a tóny střešní krytiny jsou hlubší a živější, dlouhotrvající ochrana zachová tóny barev a jejich intenzitu.

Díky samočistícímu povrchu střecha zůstává čistší a výrazně lépe odolá UV záření, povětrnostním podmínkám a mechu. Na veškeré střešní krytiny z naší produkce poskytuje společnost Mediterran CZ 50letou záruku, která se váže na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost.

Střešní tašky TERRAN nabízí pestrost ve výběru a záruku 50 let

Nový web láká na barevný svět betonových tašek TERRAN

Nová grafika webových stánek TERRAN vám od úvodní stránky dává najevo, že jste na stránkách významného středoevropského výrobce betonové střešní krytiny. Kromě téměř 100 leté historie vás provede aktuálními novinkami v nabídce produktů a služeb včetně bezplatného zaměření Vaší střechy a kalkulace střešní krytiny TERRAN pomocí satelitních kartografických podkladů.

Užitečný a uživatelsky komfortní je přehled prodejců a realizačních firem, inspirativní je sekce Realizací s foto- a videogalerií. Letecké záběry realizovaných střech s konkrétními produkty jsou nejlepší pozvánkou do barevného světa betonových tašek TERRAN.

Každého investora zajímá cena, a proto určitě uvítá on-line kalkulátor nákladů, který koncovému zákazníkovi na základě vstupních parametrů spočítá, kolik by jej nová střecha TERRAN stála. Nové webové stránky jsou upravené i pro mobilní aplikace, takže si jejích obsah snadno prohlédnete i na vašem tabletu či mobilu.

Další informace o betonové střešní krytině TERRAN najdete na www.terran.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem