Společnost HELUZ opět představí svůj kompletní stavební systém na tradiční mezinárodní výstavě Infotherma, která je věnovaná vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů a uskuteční se ve dnech 21.–24. ledna 2019 na výstavišti Černá louka v Ostravě.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Společnost HELUZ opět představí svůj kompletní stavební systém na tradiční mezinárodní výstavě Infotherma, která je věnovaná vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů a uskuteční se ve dnech 21.–24. ledna na výstavišti Černá louka v Ostravě. (Zdroj: HELUZ)Infotherma je specializovanou výstavou, na které jsou prezentovány domácí, ale i světové značky přispívající k tepelné pohodě našich domovů. Na svém stánku (Pavilon NA1, stánek 32) proto bude společnost HELUZ vystavovat svůj sortiment včetně cihel s nejlepšími tepelněizolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Nejen o výrobcích, ale i o službách bude prezentace na stánku společnosti HELUZ. Již v únoru startuje Jarní akce HELUZ s Alza.cz a o tom, jak získat za objednávku cihel HELUZ dárkový poukaz v hodnotě až deset tisíc korun na nákup libovolného zboží na Alza.cz, se návštěvníci dozvědí právě na stánku HELUZ na výstavě Infotherma.

Více na Heluz.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem