Miele Center Vlášek, již šestý český showroom pod značkou tohoto originálního konceptu prémiové značky elektrospotřebičů, bylo v pondělí 30. října slavnostně otevřeno v Hradci Králové. Zákazníci mohou nové centrum oficiálně navštívit od poloviny listopadu.

(Komerční prezentace)

Večera se zúčastnil i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, tvář značky Miele v České republice, který na místě i vařil pro přítomné hosty menu z jeho nejnovější kuchařky - samozřejmě s pomocí přístrojů značky Miele. Nový showroom v hradecké Mrštíkově ulici navazuje na šestnáctiletou tradici značky Elektro Vlášek a přináší do města exkluzívní úroveň prezentace a prodeje přístrojů značky Miele. Nabízí vybavení pro interiéry a kuchyně, naleznete zde ale také pračky, vysavače a jiné volně stojící přístroje Miele. Perfektní servis, odborné poradenství a profesionální přístup jsou zde samozřejmostí.

Miele Center Vlášek, již šestý český showroom pod značkou tohoto originálního konceptu prémiové značky elektrospotřebičů, bylo v pondělí 30. října slavnostně otevřeno v Hradci Králové. Zákazníci budou moci nové centrum oficiálně navštívit od poloviny října.

Miele jako jediný výrobce domácích spotřebičů testuje své produkty na životnost 20let. Přístroje Miele pravidelně vítězí v mnoha nezávislých spotřebitelských testech po celém světě (u nás např. dTest) a jsou oceňovány i v prestižních designových soutěžích (např. Red Dot Design Award). V mnoha zemích je Miele nejuznávanější značkou v oboru. Firemní motto Immer besser – Vždy lepší - odkazuje na hodnoty, které Miele po celou dobu své existence od roku 1899 vyznává.

Zdroj: Inzertní sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem