Zvažujete už delší dobu pořízení nového elektrospotřebiče, ale nemůžete se rozhodnout pro značku? Inspirujte se kvalitou spotřebičů německé značky Miele. Pokud se pro Miele rozhodnete do 30. listopadu, učiníte velmi moudré rozhodnutí. Nejen, že si domů pořídíte spolehlivého pomocníka s dlouholetou zárukou spokojenosti, ale zároveň můžete vyhrát i párty s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem a další hodnotné ceny.

Zdeněk PohlreichNení náhodou, že značku Miele v České republice využívá řada renomovaných šéfkuchařů. Jedním z nich je i nekompromisní ambasador kvalitní české gastronomie, Zdeněk Pohlreich. „Značka Miele je pro mě synonymem kvality. Potřebuji mít 100% jistotu v tom, že spotřebiče, které používám, budou plnit svoji funkci na 200 a více procent. Nemám čas na polovičatá řešení. Chci vařit tak, jak nejlépe umím a k tomu potřebuji nejlepší spotřebiče. Nic víc,“ nechal se slyšet šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

A právě nyní můžete vyhrát vstupenku pro dvě osoby na soukromou párty se Zdeňkem Pohlreichem, zeptat se ho na všechno, co byste chtěli o vaření vědět, i na to, co to znamená, mít doma Miele.

Stačí si do 30. listopadu zakoupit jakýkoliv model pračky, sušičky, pračky se sušičkou, volně stojícího kávovaru nebo vysavače, svůj nový spotřebič zaregistrovat na www.soutezmiele.cz a zúčastnit se slosování. Vedle stylové VIP párty v Praze nebo v Brně jsou navíc v soutěži i další hodnotné ceny, a to vouchery na nákup výrobků Miele nebo novinka v podobě tyčového aku vysavače Miele Triflex HX1.

Podrobná pravidla a průběh konání soutěže najdete na uvedené stránce, stejně tak i adresy Miele Experience Center a autorizovaných prodejců. Pokud upřednostňujete online nákup, k dispozici vám je také e-shop Miele. Jediné, co musíte udělat, je pořídit si svého nového pomocníka v termínu konání soutěže. Vedle domácího spotřebiče na dlouhá léta můžete totiž získat i zážitek na celý život, a to už stojí za zvážení.

Více na www.soutezmiele.cz

logo MessengerPoslat Messengerem